Przejdź do głównej zawartości

Hybrydowa od Nowa

Stefana Żeromskiego 64, 01-846 Warszawa (wejście od ul. Przybyszewskiego)

"Hybrydowa od Nowa" to salon stylizacji paznokci, w którym wykonasz profesjonalny manicure oraz pedicure hybrydowy w każdej odsłonie. Jako doświadczona i zamiłowana manikiurzystka oferuję również zabiegi ratujące zniszczone paznokcie. Jednym słowem w moim gabinecie nie tylko zadbasz o piękne i zdrowe paznokcie.

Ważne: Hybrydowa od Nowa nie pobiera dodatkowej opłaty za ściągnięcie poprzedniej stylizacji przy usłudze Manicure Hybrydowy. Cena jest stała dla Nowych i Stałych Klientek i wynosi 70 zł.

Stylizacja paznokci to moja codzienność, a każda klientka traktowana jest w sposób indywidualny. Moja nieograniczona wyobraźnia oraz zdolności potwierdzone certyfikatami i dyplomami przekładają się na efekty oraz zadowolenie klientek. Dokładam wszelkich starań, aby świadczyć usługi z wysoką starannością, wykorzystując najwyższej jakości preparaty i oczywiście zwracają szczególną uwagę na higienę oraz bezpieczeństwo. Wciąż rozwijam swoje zdolności, poszerzam wiedzę podczas kursów i szkoleń, aby móc zapewnić Wam najwyższą jakość i najmodniejsze stylizacje!

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą oraz do rezerwacji wybranego zabiegu w dowolnym dla siebie terminie, a następnie odwiedzenia mojego salonu, który znajduje się przy ul. Płatniczej 74, na Starych Bielanach w Warszawie.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa