Przejdź do głównej zawartości

Studio Urody Anna Mrowiec

Ozimska 25, 45-057 Opole

STUDIO URODY ANNY MROWIEC TO ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY TWOJEJ SKÓRY, CIAŁA I DUSZY. TO NIE TYLKO EKSKLUZYWNE MIEJSCE DBAJĄCE O TWÓJ WYGLĄD! TO RÓWNIEŻ NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNE W POLSCE CENTRUM SZKOLENIOWE.

Właścicielka Anna Mrowiec- Kosmetolog, Linergistka oraz trenerka PMU. Międzynarodowa Mistrzyni Makijażu Permanentnego w kategorii Master Brows PMU Gold 2019. Od wielu lat wykonuje makijaż permanentny oraz prowadzi szkolenia ze swoich autorskich technik pigmentacji. Ukończyła Elitarną Szkołę PMU Elite Permanent Trainers w Warszawie. Na jej szkolenia przyjeżdża wiele kursantek nie tylko z Polski.
Dbając o każdy szczegół świadczonych usług, stworzyła wyjątkowe miejsce skupiające najlepszych ekspertów w dziedzinie kosmetyki, medycyny estetycznej oraz stylizacji brwi i makijażu permanentnego.

Nasz salon jest miejscem, w którym możesz zasięgnąć porady z zakresu pielęgnacji urody i skorzystać z kompleksowych usług. Oferta zabiegowa skierowana jest do wszystkich osób bez względu na wiek i płeć czy też czas jaki chcą przeznaczyć na wizytę w gabinecie. Zabiegi skomponowane są zarówno w kierunku osób borykających się z uciążliwymi defektami skóry jak i tych, którzy w profesjonalny sposób chcą zadbać o twarz i ciało oraz zrelaksować i wyciszyć swoje zmysły. W naszym salonie zabiegi wykonywane są na urządzeniach najnowszej generacji, które łączymy z ekskluzywnymi kosmetykami oraz relaksacyjnymi masażami. Jesteśmy odskocznią zarówno dla Twojego ciała, jak i duszy.Studio Urody położone jest w centrum Opola, a z naszych okien rozprzestrzenia się widok na panoramę miasta . Miła atmosfera i przytulne wnętrze tworzą niepowtarzalną atmosferę co sprawia, że klienci chętnie wracają. A profesjonalna, przyjazna obsługa sprawia, że każdy czuje się tu wyjątkowo i chętnie oddaje się w ręce naszego personelu. Dbając o Twój komfort oraz bezpieczeństwo, zapewniamy czystość i sterylność przy wykonywaniu każdej usługi.Czy udało nam się stworzyć idealne miejsce dla Ciebie? Warto tu przyjść i się przekonać! Jedno jest pewne, zamierzamy Wam dać wszystko to, co sprawi, że patrząc na siebie w lustrze pomyślicie- jestem wyjątkowa!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Program lojalnościowy

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa