HOMIES HairDesigner

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

Homies to miejsce emanujące pozytywną energią. Pracują tu styliści, którzy w tworzenie fryzur wkładają nie tylko serce, ale i artystyczną wyobraźnię. To osoby, które z przyjemnością poznają klientów, a tworzone fryzury, dostosowują do ich osobowości i oczekiwań. Warto zwrócić uwagę także na wyjątkowy wystrój Homies. Nietuzinkowe, industrialne wnętrze, zostało wyposażone w czarne, tapicerowane meble. Zwieńczeniem aranżacji są elementy nawiązujące do sztuki nowoczesnej. W salonie panuje przyjazna, rodzinna atmosfera – chcielibyśmy, aby każdy z naszych klientów czuł się tu jak u siebie.

Doskonale wiemy, że fryzura ma ogromny wpływ na to, jak postrzegamy samych siebie oraz jak postrzegają nas inni. Dlatego dbamy, aby każda z proponowanych stylizacji była dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Wśród usług świadczonych w naszym salonie można znaleźć strzyżenie damskie i męskie, koloryzację, dekoloryzację, modelowanie, loki, prostowanie keratynowe, kuracje rewitalizujące, a także stylizację brody (strzyżenie i koloryzacja). Do Homies zapraszamy również najmłodszych klientów. Nasi styliści z przyjemnością doradzają w wyborze fryzur.

Nasz salon zlokalizowany jest na krakowskim Podgórzu przy ul. Przemysłowej 4. Nasi klienci mogą pozostawić samochody na parkingu przed budynkiem. Zapraszamy do Homies. To miejsce, w którym odmienisz swój wygląd i zyskasz dużą dawkę pozytywnej energii!

Fryzjer

Zespół

Data
Agata
Data
Nina

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Zwierzęta dozwolone
  • Internet (Wi-Fi)
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.