HomeBeauty Gabinet kosmetyczny - Opinie

Al. Roździeńskiego 86A/1, 40-203 Katowice
5.0
4 opinie

Opinie

 • ED
  5.0
  niezweryfikowany

  Miło, profesjonalnie, w przystępnej cenie. Na pewno skorzystam ponownie.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystałam już wielokrotnie z usług świadczonych przez Panią Olgę. Dużą zaletą jej gabinetu jest jego mobilność. Wystarczy umówić się telefonicznie i Pani Olga przyjeżdża do mnie do domu w dogodnym dla mnie czasie. Nie muszę już myśleć jak zorganizować czas, żebym zdążyła na zabieg przed zamknięciem gabinetu. Systematycznie teraz umawiam się na zabiegi pielęgnacyjne twarzy i dłoni. Czas, w którym mogę poddać się masażowi wykonywanemu rękami Pani Olgi jest dla mnie chwilą niezwykłego relaksu.
  Pani Olga to kompetentna i w dodatku bardzo sympatyczna i dyskretna osoba.
  Polecam wszystkim gabinet Pani Olgi, a w szczególności osobom zapracowanym.
  Ja na pewno będę jej stałą klientką.
  Pani Olgo tak trzymać.

 • DA
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam Home Bauty! Z usług Pani Olgi korzystałam dwukrotnie - chodziło o makijaż na wesele - i jestem bardzo zadowolona. Do wykonania makijażu kosmetyczka użyła profesjonalnych kosmetyków, dzięki czemu makijaż był trwały i do końca zabawy pozostał na swoim miejscu! Pewnie jeszcze nie raz skorzystam z jej usług, a komforcie jaki daje dojazd do klienta chyba za wiele pisać nie trzeba:) Pani Olga jest profesjonalna, ma ogromną wiedzę z zakresu kosmetologii i co bardzo ważne słucha klienta. Dodatkowy plus daję za punktualność:)

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Trzy razy TAK :) Nie spotkałam jeszcze tak profesjonalnej, sumiennej i oddanej swojej pracy kosmetyczki. Ze szczerego serca mogę polecić Panią Olgę :) widać, że kocha to, co robi. Nie pozwoli, by klient był niezadowolony z efektu (co niestety już rzadko się zdarza); nie ma problemu z umówieniem się na wizytę, cennik w stosunku do jakości wykonywanych usług jest bardzo przystępny. Jakość usług jest rewelacyjna- moje paznokcie, które przy ciężkiej pracy fizycznej wreszcie się nie łamią, nie pękają, nie odpryskują... nie sądziłam, że to kiedykolwiek będzie możliwe :))) sztuczne rzęsy też bardzo długo się trzymają, a makijaż nie dość, że wykonany z pomysłem i sumiennością, to przetrwał zabawę do białego rana bez konieczności żadnych poprawek. Ja już znalazłam moją kosmetyczkę i ZOSTAJĘ :)