Hollywood Hair

Wrocławska 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski (wejście do bramy obok warzywniaka)

Marzysz o fryzurze, której nie powstydziłyby się gwiazdy wielkiego ekranu? Poznaj stylistów, którzy odmienią Twój wizerunek i zrobią z włosami prawdziwe cuda. W Ostrowie Wielkopolskim znajduje się salon Hollywood Hair, skąd wyjdziesz pozytywnie odmieniona.

W ofercie warsztatu fryzjerskiego znajdują się najpopularniejsze zabiegi stylizujące włosy. Wśród nich warto wymienić m.in. kreatywne strzyżenie, profesjonalną koloryzację, dekoloryzację, fryzury okolicznościowe, keratynowe prostowanie, sombre oraz luksusowe zabiegi Davines. Można tu również skorzystać z zagęszczania włosów.

Warto zaznaczyć, że specjalnością Hollywood Hair jest przedłużanie włosów różnymi sposobami. Wśród oferowanych technik znajdują się m.in.: metoda Racoon, metoda clip on/clip off, metoda keratynowa, metoda na microringi, metoda na tulejki zwykłe, z silikonem lub termokurczliwe. Typ stylizacji zawsze dostosowywany jest do potrzeb konkretnego klienta. Styliści oceniają stan włosów i wybierają kosmetyki, których wykorzystanie przyniesie jak najlepsze rezultaty.

W salonie fryzjerskim można również nabyć bony podarunkowe. Warto kupić je na prezent dla przyjaciółki, szefowej albo mamy. To także dobre rozwiązanie dla panów, którzy nie mają pomysłu na upominek dla swojej drugiej połówki.

Hollywood Hair znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wrocławskiej 9 – należy wejść w bramę tuż przy sklepie z warzywami. Zachęcamy do umawiania się na zabiegi przez Internet. Zapraszamy do renomowanego salonu fryzjerskiego!

Zespół

Żaneta  Marchewka
Żaneta Marchewka
Rezerwuj
Adrianna  Piekarczyk
Adrianna Piekarczyk
Rezerwuj
Sylwia  Sosonowska
Sylwia Sosonowska
Rezerwuj
Honorata Zawodna
Honorata Zawodna
Rezerwuj

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.