Holistic Clinic Kraków

Zabłocie 25 lok 3, 30-701 Kraków

Holistic Clinic to renomowana krakowska klinika, będąca liderem w swojej dziedzinie. Specjalizacją kliniki jest leczenie i pielęgnacja skóry twarzy i całego ciała przy użyciu najnowocześniejszych, innowacyjnych metod medycyny estetycznej. Holistic Clinic wyróżnia niespotykane w skali kraju holistyczne podejście do pacjenta. Każdy zgłaszający się pacjent traktowany jest jak system, który do prawidłowego działania potrzebuje harmonii ciała i umysłu. Choć główną działalnością kliniki jest leczenie chorób skórnych i usuwanie defektów cery i skóry całego ciała, to terapia uwzględnia szerszy kontekst zdrowotny.

Holistic Clinic zostało założone przez jednego z najbardziej znanych w Polsce lekarzy medycyny estetycznej dr n. med. Krzysztofa Gojdźa. O renomie tego miejsca może świadczyć fakt, że jej założyciel jest jedynym w Polsce certyfikowanym lekarzem i wykładowcą American Academy of Aesthetic Medicine. Jest również absolwentem American Academy of Anti-Aging Medicine. Wysokim wykształceniem mogą poszczycić się także pozostali lekarze Holistic Clinic. Zachęcamy do odwiedzenia naszych gabinetów usytuowanych przy ulicy Zabłocie 25 lok. 3 w Krakowie.

Kosmetyczka
5.0
27 opinii

Opinie

 • JO
  5.0

  Polecam gorąco jakość i obsługę

  Jola 14.08.2017
 • AR
  5.0

  Jak zwykle polecam Wykonawcę i usługę

  Artur 14.08.2017
 • MA
  5.0

  Uwielbiam Holistic Clinic za skupienie sie na mnie za spokoj za cisze i komfort. Zabiegi wykonane w 100 % profesjonalnie .Uwielbiam, polecam

  Marlena 08.08.2017
 • K.
  5.0

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wyszłam z poczuciem, że kosmetolog dobrała program indywidualnie do mojej skóry i problemu. Sympatyczna atmosfera i pyszna kawa :)

  K.N 04.08.2017
 • KA
  5.0

  Pełen profesjonalizm. Dziekuje

  Kasia 04.08.2017

Zespół

Employee default
Katarzyna Żwirek
Employee default
Klaudia Augustyn
Employee default
dr Krzysztof Gojdź
Employee default
dr Dominik Ludew
Employee default
Magdalena Pirowska
Employee default
Barbara Wiecha

Udogodnienia

 • Program lojalnościowy
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.