Przejdź do głównej zawartości

Hello Beauty ! K. Tekieli

Karola Bunscha 8, 30-392 Kraków

LPG Alliance Medical cellu M6 - 1 zabieg

 • FOCUS 20 minut 30 min
  130 zł
 • 40 minut 50 min
  250 zł
 • 50 minut 60 min
  300 zł

Do pojedynczego zabiegu i pakietu 5 zabiegów kombinezon Endermowear LPG® dodatkowo płatny 99 zł. Przy zakupie pakietu 10 zabiegów kostium GRATIS. ​​​​​​​

Endermologie® (endermologia) jest to skuteczny zabieg na ciało, mający na celu wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki. Jest to oryginalna metoda stymulacji tkanki łącznej, opracowana przez firmę LPG® we Francji w roku 1986. Ten wyspecjalizowany rodzaj masażu podciśnieniem oddziałuje na tkankę łączną i podskórną. W bezinwazyjny i mechaniczny sposób stymuluje metabolizm komórkowy, działając na oporną tkankę tłuszczową, cellulit oraz skórę pozbawioną sprężystości i jędrności.

Technologię Endermologie® wykorzystuje się w zabiegach na ciało (masaż ciała) - Lipomassage oraz na twarz (masaż twarzy) - Endermolift. Jest to technologia całkowicie naturalna i nieinwazyjna. Na efekty nie trzeba długo czekać, gdyż zauważalne są już po 3 zabiegach! Zabieg wykonuje się przy pomocy specjalnego urządzenia. W Hello Beauty ! K. Tekieli w Krakowie posiadamy sprzęt z nowym, rewolucyjnym patentem technologicznym - najnowszą Endermologię Cellu M6® Alliance.

Skuteczność Endermologie® potwierdza ponad 110 badań klinicznych

W przeciwieństwie do wielu oferowanych na rynku technik, LPG® endermologie oferuje w 100% naturalną alternatywę: stymulację aktywności uśpionych komórek w głębokich warstwach skóry, aby zniwelować wszelkie nieestetyczne oznaki upływu czasu (zmarszczki, utratę jędrności i elastyczności skóry, kłopotliwe krągłości, pomarańczową skórkę itp.).

Mechaniczna stymulacja komórek, zwana endermologie®, pozwala na stymulację procesu ich aktywizacji naturalnie i bez bólu.

Odchudzanie i odmładzanie podczas jednego zabiegu? Pewnie, bo po co wybierać!

Jaka jest różnica pomiędzy tradycyjnym zabiegiem endermologii, a nowym urządzeniem Endermologia Cellu M6 Alliance?

Endermologia Cellu M6 Alliance jest trzykrotnie bardziej wydajna - podczas pojedynczego przesunięcia głowicy dochodzi do jednoczesnej redukcji opornej tkanki tłuszczowej, wygładzenia cellulitu i ujędrnienia skóry. Endermologia Alliance różni się znacząco od tradycyjnej endermologii. Najnowsze rozwiązanie pozwala dostosować zabieg do indywidualnych potrzeb skóry, uwzględniając włóknistość i zagęszczenie skóry klienta. Innowacyjny system intensywnie stymuluje tkanki, zachowując równocześnie maksymalny komfort. Nowa głowica oddziałuje na obszar zabiegowy podciśnieniem zmiennym (a nie ciągłym, jak przy tradycyjnej endermologii), sprawiając, że zabieg jest przyjemny i niezwykle skuteczny. Nowa opatentowana głowica zabiegowa LPG® to połączenie rolki i mechanicznej klapki, współtworzących ssanie sekwencyjne, które stymuluje i aktywizuje głębokie warstwy tkanki. To połączenie umożliwia wielowymiarową stymulację, której celem jest jednoczesne uruchomienie różnorodnych mechanizmów fizjologicznych.

Wskazania:

 • cellulit
 • modelowanie sylwetki
 • wiotkość skóry
 • nadmiar tkanki tłuszczowej
 • obrzęki kończyn

Efekty:

 • Wygładzenie cellulitu
 • Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej
 • Wymodelowanie sylwetki
 • Poprawa jędrności skóry
 • Poprawa krążenia

Nadmiar tkanki tłuszczowej:
Dzięki nowej opatentowanej głowicy zabiegowej Alliance zabieg endermologie® umożliwia zlokalizowanie i wyszczuplenie sylwetki w okolicach opornych na ćwiczenia i zdrowe odżywianie (ramiona, plecy, brzuch, talia, uda itp.), precyzyjnie dostosowując zabieg do potrzeb każdego rodzaju skóry. W trakcie jednego zabiegu technika endermologie® stymuluje komórki tłuszczowe (adipocyty) do rozpoczęcia naturalnego procesu redukcji tkanki tłuszczowej, nawet tej najbardziej opornej na aktywność fizyczną i diety (+70%). Jednocześnie mechaniczne oddziaływanie głowicy zabiegowej wzmacnia skórę, przywracając jej jędrność i napięcie.

Nowy czujnik Skin Alliance Identity pozwala na precyzyjne dopasowanie stymulacji do każdego rodzaju skóry: intensywność zabiegu jest optymalizowana w trosce o skórę pacjenta.

Cellulit

Cellulit, z którym boryka się 90% kobiet, nawet tych najszczuplejszych i najbardziej wysportowanych, powstaje na skutek zalegania tłuszczu w adipocytach (komórkach tłuszczowych) oraz zatrzymywania wody w organizmie. Podczas gdy adipocyty rozrastają się, tkanka łączna, w której są one zlokalizowane (septum), rozciąga skórę, deformując ją. Równocześnie krążenie jest spowalniane i gromadzą się toksyny. Wtedy właśnie pojawia się cellulit i nieunikniony efekt skórki pomarańczowej.

Dzięki nowej opatentowanej głowicy zabiegowej Alliance zabieg endermologie® działa jak trening dla skóry i tkanki tłuszczowej, aby je uelastycznić i zniwelować zwłóknienia. Jednocześnie stymulacja ta umożliwia rozbicia złogów tłuszczu i aktywizację układu krążeniowego i limfatycznego.

Utrata jędrności skóry

Wahania wagi, otyłość, upływ czasu… skóra stopniowo traci napięcie i elastyczność. Nawet jeżeli opadanie skóry dotyka całego ciała, niektóre jego obszary są szczególnie wrażliwe: wewnętrzna strona ud, brzuch, ramiona itd.

Dzięki nowej opatentowanej głowicy zabiegowej Alliance zabieg endermologie® delikatnie stymuluje skórę, aktywizując komórki młodości: fibroblasty. Po ich aktywowaniu komórki te same zaczynają syntetyzować kolagen, kwas hialuronowy i elastynę, działając od wewnątrz i przywracając skórze naturalną gęstość.

Opuchnięcia, problemy z krążeniem

Ciężkie i bolące nogi, opuchnięte kostki i stopy… to objawy problemów układu krążenia krwi i limfy w tkankach. Nagromadzone w organizmie toksyny powodują obrzęki, które mogą powstawać nawet w przeciągu jednego dnia lub w określonych momentach cyklu kobiety. Przyczyny? Długotrwałe pozostawanie w pozycji stojącej lub siedzącej, nadmiar soli w diecie, zbyt ciasna odzież oraz wysokie temperatury mogą zaburzyć prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia.

Dzięki możliwości regulacji nowej opatentowanej głowicy zabiegowej Alliance technika endermologie® umożliwia aktywację procesu eliminacji zbędnych substancji z organizmu i pobudza krążenie, łagodząc objawy zatrzymania wody w organizmie.

Pierwsze efekty:

Na efekty nie trzeba długo czekać, gdyż zauważalne są już po 3 zabiegach! Po trzech zabiegach zauważalne jest wyszczuplenie sylwetki, a krągłości znikają zgodnie z naszymi oczekiwaniami (-3,4 cm mniej w obwodzie tali!).Osoby z tendencją do gromadzenia wody w organizmie na pewno zauważą dużą różnicę w niwelowaniu obrzęków i zastojów. Dla osiągnięcia spektakularnych efektów zalecana jest seria 10-15 zabiegów z częstotliwością 2-3 sesje tygodniowo. Zaleca się również łączenie zabiegów endermologie ze zmianą odżywiania i ruchem fizycznym oraz stosowaniem specjalistycznej pielęgnacja skóry za pomocą balsamów, które stymulować będą metabolizm komórkowy pomiędzy zabiegami. Przestrzeganie tych zasad pozwoli na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów w szybszym czasie.

Częstotliwość wykonywania zabiegów:

Zabieg należy wykonywać 2-3 razy w tygodniu. Dla podtrzymania efektu zaleca się 1 zabieg w miesiącu.

Przeciwwskazania

 • aktywna choroba nowotworowa
 • ostry stan chorobowy
 • ciąża (z wyjątkiem zabiegu na nogi) oraz okres po ciąży (do 5. miesiąca po porodzie naturalnym oraz do 7. miesiąca po cesarskim cięciu)
 • świeże blizny po zabiegach chirurgicznych
 • zażywanie antykoagulantów
 • zapalenie żył
 • bolesne żylaki
 • przepuklina brzuszna

Przygotowanie do zabiegu

Pierwsza wizyta rozpoczyna się wypełnieniem karty konsultacyjnej, w której znajdują się pytania dotyczące chorób oraz przyjmowanych leków, w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu. Po wypełnieniu karty Kosmetolog przeprowadza z Klientem wywiad w celu ustalenia indywidualnych oczekiwań i dobrania odpowiednich parametrów zabiegowych. Zabieg rozpoczyna się od ubrania specjalnego kombinezonu Endermowear LPG® - wyjątkowy kostium do zabiegów umożliwiający masaż głęboki tkanki i jej odpowiednie uwidocznienie podczas zabiegów endermologie®.Lekka i oddychająca skóra dzięki temu osobistemu kostiumowi umożliwiają bardziej intensywne odczucia i gwarantują idealny komfort zabiegów. Zabieg sterowany jest komputerowo. Kosmetolog przesuwa głowicę masującą, która pod wpływem podciśnienia powoduje powstanie fałdu skórnego. Zarówno czas trwania zabiegu jak i intensywność masażu jest dobierana indywidualnie do problemu z którym zgłasza się klient oraz do odczuć podczas zabiegu.

Postępowanie po zabiegu

Zabieg nie niesie ze sobą ograniczeń w codziennym funkcjonowaniu. W trakcie trwania terapii należy pić co najmniej 2 litrów wody dziennie i stosować zbilansowaną dietę. Warto też zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Możliwa jest również specjalistyczna pielęgnacja skóry za pomocą balsamów, które stymulować będą metabolizm komórkowy pomiędzy zabiegami. Przestrzeganie tych zasad pozwoli na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów w szybszym czasie.