HEBE Masaż Kosmetyka Fryzjerstwo Rzeszów

Plac Wolności 13 , 35-073 Rzeszów

Hebe to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie personelu. W naszym gabinecie wykonujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w salonie to czas relaksu i prawdziwej przyjemności. Ofertę salonu kierujemy do szerokiego grona klientów, dzieci, dorosłych, kobiet i mężczyzn.

Nasze usługi wykonywane są na najwyższym poziomie przy zachowaniu umiarkowanych cen, które prezentujemy na swojej stronie. Dobierzemy odpowiednią fryzurę i będziemy wspólnie dążyć do uzyskania pożądanego efektu.

Nasz gabinet kosmetyczny posiada szeroką ofertę zabiegów, dostosowanych do różnych potrzeb i ukierunkowanych na różne problemy. Zabiegi specjalistyczne proponujemy w walce ze szczególnymi problemami jak:
zmiany potrądzikowe,
blizny,
rozstępy,
przebarwienia,
zmarszczki,
utrata jędrności i starzenie się skóry,

U nas zadbasz o dłonie, stopy, skórę twarzy, poprawisz swój wizerunek poprzez dobrze dobrany makijaż. Przekonaj się, że zabiegi kosmetyczne to również relaks i odprężenie. W przypadku wielu problemów opracowujemy wielokierunkowe programy, dobierane indywidualnie oraz dostosowane do możliwości czasowych, finansowych, trybu życia i harmonogramu pracy.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.