HAPPY STUDIO

DOMANIEWSKA 22A, 02-672 WARSZAWA

HAPPY STUDIO znajduje się przy DOMANIEWSKA 22A w WARSZAWA. HAPPY STUDIO to połączenie profesjonalizmu z miłą atmosferą i bezpieczeństwem pracy. Nasz zespół tworzą doświadczeni i otwarci ludzie. Chętnie doradzą Ci, który zabieg spełni Twoje oczekiwania. W naszej ofercie można znaleźć tipsy, body space, a także manicure, pielęgnacja dłoni. Serdecznie zapraszamy!

3.3
6 opinii

Opinie

 • AG
  1.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowanie ODRADZAM.
  Do salonu wybrałam się, aby wykonać prostą, podpiętą fryzurę na ślub. Po 40 minutach nieudolnych prób zaplecenia warkocza, pani poinformowała mnie, że nie jest w stanie wykonać fryzury ponieważ tak naprawdę zajmuje się jedynie koloryzacją i nie potarfi wykonać upięcia. Ponadto pani, która mnie obsługiwała od samego początku była bardzo nieprzyjemna, spieszyła się i wykonywała pracę bardzo niedokładnie.
  Po prawie godzinie spędzonej w salonie, wyszłam bez fryzury i na ślub musiałam uczesać się sam... Wiązało się to dla mnie z dużą dawką stresu oraz dużego pośpiechu - na ślub ledwo zdążyłam....
  Była to już kolejna wizyta w tym salonie - poprzednią również źle wspominam, ale postanowiłam dać salonowi drugą szansę. Trzeciej na pewno już nie będzie....

 • MI
  1.0
  niezweryfikowany

  Fryzjerzy zmieniają się tu jak rękawiczki. Właścicielka, pani od manicure i pedicure pracuje bardzo starymi metodami, jest fałszywa i mało rzetelna w swojej pracy. Jakość usługi w porównaniu do ceny- koszmarnie drogo. Nigdy więcej.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Studio jak najbardziej profesjonalne. Świetna obsługa a zabiegi u pani Iwony bajeczne, zwłaszcza masaż. Polecam :)

 • HA
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam ciepło zapraszam Pana niezadowolonego ponownie P. Agnieszka nie pracuje w HAPPYSTUDIO

 • B.
  3.0
  niezweryfikowany

  Przestrzegam przed fryzjerką panią AGNIESZKĄ Jej umiejętności strzyżenia pozostawiają wiele do życzenia. Nie zna podstawowych technik strzyżenia męskiego ale za to perfekcyjnie ma opanowaną technikę robienia schodów na głowie. Oddajesz się w jej ręce na własne ryzyko reszta zespołu jest ok.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.