Hanna Nails - Opinions

ul. Targowa 4a, 27-200 Starachowice
3.6
15 opinii

Opinie

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Jak czytam te brednie to się włos na głowie jeży!!!! Jestem klientką HannaNails od ponad roku, trafiłam tam przypadkowo, paznokcie utrzymują mi się do 6tyg, byłoby dłużej gdyby nie odrost. W salonie panuje miła koleżeńska atmosfera. Przy każdym suszeniu paznokci otrzymuje pyszną kawkę!!! :) Jeśli ktoś ma z tym problem to po prostu niech zmieni salon..... wiele kosmetyczek odwiedziłam w Starachowicach i uwierzcie nie ma szału. Gdyby Panie kosmetyczki były tak nieprofesjonalne to wolny termin nie byłby dostępny dopiero w połowie września. Moje zdanie jest takie i podejrzewam, że większości klientek też :)

 • KA
  3.0
  niezweryfikowany

  Nie będę opisywać manicurzystek, bo korzystałam z usług fryzjera. Pani fryzjerka to najgorszy fryzjer ever jaki spotkałam, zero klasy, gustu, profesjonalizmu. Farbę, którą nałożyła była albo stara albo jakaś biedronkowa, niestety nie mogę tego stwierdzić bo nie raczyła jej zrobić przy mnie, farba się utleniła farbując mi skórę, nawet nie raczyła tego zmyć, kolor oczywiście zupełnie różny z wybranym, wyglądający koszmarnie, poza tym o cięciu również nie ma pojęcia, zupełnie nie zrozumiała idei fryzury mimo pokazywania jej zdjęć, bardziej ją obchodziła jej grzybica pochwy o której opowiadała koleżankom manicurzystkom. W salonie brudno, na dzień dobry wystawiony brudny mop, generalnie koszmar, nie polecam nikomu. Jedynie atmosferę ratowały manicurzystki, ale z ich usług nie korzystałam więc się nie wypowiem.

 • MI
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam salon same zalety zadnych wad wszystko mega perfekcyjne klientki sa bardzo mile traktowane a uslugi wykonywane sa perfekcyjnie.jestem klientka od pieciu lat i nie zamienilabym na inny salon. Mega profesjonalizm

 • 1.0
  niezweryfikowany

  Nieważne w jak niewygodnej sytuacji się znajdziemy, zawsze warto pamiętać, że dobro klienta zaowocuje w przyszłości naszym zadowoleniem. Trzymając nerwy na wodzy, nie tylko pokażemy się z dobrej strony, ale i zagwarantujemy dobrą pozycję naszemu salonowi w przyszłości.
  Katastrofa, nie polecam !

 • KA
  3.0
  niezweryfikowany

  Właścicielka jest bardzo nieprzyjemna osoba, lekcewazace podejście do klientek które są źródłem jej i jej pracownic utrzymania. Jedna prosta zasada "chcesz mieć tyłek obgadany? Idź do hannah nails" tam zawsze i chętnie Cię obgadaja. Pracownica Pani Magda też jest okropna, ciekawe kto zatrudniłby was po hannah z taką opinią i podejściem do klientki ?! Więcej szacunku!!!!!

 • AN
  3.0
  niezweryfikowany

  Jako była już klientka też jestem negatywnie rozczarowana, że osoba która zostawia u tych pań swoje pieniądze i daje im pracę, bo bez klientek biznes by upadł… traktowana jest jako zło konieczne. Jakość usług dramatycznie się pogorszyła, paznokcie wytrzymują tylko kilka dni. Szkoda czasu i pieniędzy. Nie polecam.

 • MA
  4.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowanie negatywna...Osoba która jest właścicielką nieprzyjemna i opryskliwa, złośliwe obgadywanie klientek po ich wyjściu ...masakra...Magda.

 • AL
  2.0
  niezweryfikowany

  Obsługa mało profesjonalnie traktuje klientów, robienie kawy w trakcie schnięcia paznokci w lampie,wychodzenie na papierosa, malowanie włosów, henna na brwi (takie rzeczy w trakcie obsługi klienta !) i komentowanie innych klientek na pewno jest bardzo nie na miejscu. Wyliczanie, że robienie kawy dla klientek dużo ich kosztuje miesięcznie i powinny doliczać to do ceny usługi jest szokujące. Panie chyba nie maja pojęcia o profesjonalnej obsłudze klienta - może pora wybrać się na jakiś kurs!!

 • PA
  1.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowanie odradzam! Pani podająca się za właścicielkę nie potrafi (nie chce?) wziąć odpowiedzialności za czyny swoich podwładnych, wykazując się całkowitym brakiem profesjonalizmu. Jest przy tym nieprzyjemna i niemiła, o zadowoleniu klienta nawet nie wspomnę. Po tak złych doświadczeniach jeszcze raz wszystkim odradzam. „Miła atmosfera” tego miejsca to tylko pozory, więc lepiej unikać.

 • MO
  4.0
  niezweryfikowany

  Komentarz negatywny.Właścicielka humorzasta i nieprzyjemna,podczas robienia moich paznokci robiła kawę..lekceważące podejście do klienta.

 • OL
  3.0
  niezweryfikowany

  No to zmienimy troszkę opinię- jeden paznokieć po 5 dniach się złamał- widać,że klej był źle nałożony lub tips źle dociśnięty-widziałam bąbelki powietrza pod nim-spiłowałam,myślałam,że będzie ok- nie było. słyszałam wiele pozytywnych opinii-poszłam, wypróbowałam- wrócę jedynie naprawić paznokcia (oczywiście nie zapłacę,mam paragon-na tej podstawie działa reklamacja!). Za tą cenę w Stce można zrobić na prawdę fajnie i TRWAŁE paznokcie.

 • IZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam jestem stałą klientką hanna nails od prawie roku. W salonie zazwyczaj roobię paznokcie(choć nie tylko), które trzymają sie rewelacyjnie. Dodatkowo mając kartę stałego klienta można liczyć na wiele bonusów.Naprawde warto spróbować i oddać się w ręce dziewczyn z salonu bo ne czynią cuda!!!

 • KS
  5.0
  niezweryfikowany

  Goraco polecam ten salon ! trafiłam tam przez internet i sie nie zawiodłam !! Pasnokcie tzrymaja mi się rewelacyjnie (już 6 tygodni) ;) MEGA PROFESJONALIZM !!

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco Polecam !