HairWolf

Wilcza 31/12C, 00-544 Warszawa

HairWolf to studio mieszczące się w samym sercu Warszawy, w przepięknej kamienicy mieszczącej się na ulicy Wilczej 31. Zostało stworzone z przez ludzi z pasją i zamiłowaniem do zawodu, którzy po latach pracy w warszawskich salonach postanowili zmienić coś w swoim zawodowym życiu. Mieszanka różnych z pozoru osobowości teamu HairWolf, daje nietuzinkową i spójną całość. Zatem jeśli szukasz fryzjera, który stworzy indywidualny plan dla Twoich włosów to świetnie trafiłaś/eś. Planowanie dłuższej pracy z włosami pozwala bezpiecznie dążyć do wymarzonego celu i zapobiega różnym wpadkom. To metoda, którą po latach pracy i doświadczenia preferujemy. Jesteśmy również otwarci na klientów spontanicznych, oczekujących nie powtarzalnych i indywidualnych efektów. Bo nie zapominajmy, że włosy to wspaniała materia, która pozwala nam fryzjerom pozwala bawić się wielowymiarowo. Reasumując nasze studio oferuję pełen wachlarz usług dedykowanym włosom co możecie sprawdzić w naszej zakładce włosy.

HairWolf to nie tylko miejsce dla Twoich włosów. To również miejsce gdzie wykonasz makijaż. Poczynając od makijażu dziennego czy też makijażu wieczorowego, kończąc na makijażu ślubnym. A jeśli jesteś bardziej dociekliwa ( zakładamy przewagę Pań) nasza wizażystka na indywidualnej lekcji nauczy Cię w jaki sposób powinnaś się malować i jakich kosmetyków używać.

HairWolf to również miejsce dla duszy. Miejsce w którym zrelaksujesz się słuchając muzyki, czytając książkę czy po prostu rozmawiając z naszymi ,,Wolfkami” bo nasi klienci to w dużej mierze nasi przyjaciele

5.0
1 opinia

Opinie

 • KA
  5.0
  Strzyżenie Męskie

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Zwierzęta dozwolone

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.