U nas kupisz bon online

Kup teraz, wykorzystaj w ciągu 12 miesięcy na dowolne usługi i produkty z naszej oferty.
Do każdego bonu dodajemy wybrany zabieg GRATIS!

Kup bon

HairWolf

Wilcza 31/12C, 00-544 Warszawa

HairWolf to studio mieszczące się w samym sercu Warszawy, w przepięknej kamienicy przy ulicy Wilczej 31. Zostało stworzone przez ludzi z pasją i zamiłowaniem do zawodu, którzy po latach pracy w warszawskich salonach postanowili zmienić coś w swoim zawodowym życiu. Mieszanka różnych z pozoru osobowości teamu HairWolf daje nietuzinkową i spójną całość. Jeśli szukasz fryzjera, który stworzy indywidualny plan dla Twoich włosów to świetnie trafiłaś/eś. Planowanie dłuższej pracy z włosami pozwala bezpiecznie dążyć do wymarzonego celu i zapobiega różnym wpadkom. To metoda, którą po latach pracy i doświadczenia preferujemy. Jesteśmy otwarci na klientów spontanicznych, oczekujących niepowtarzalnych i indywidualnych efektów, dla których jakość usług jest niezwykle ważna. Uważamy, że włosy to wspaniała materia, która pozwala nam-fryzjerom osiągnąć wielowymiarowe efekty. Nasze studio oferuje pełen wachlarz usług, co możecie sprawdzić w naszej zakładce włosy.

HairWolf to nie tylko przestrzeń dla Twoich włosów. To również miejsce, gdzie wykonasz makijaż. Poczynając od makijażu dziennego, poprzez wieczorowy, na ślubnym kończąc. A jeśli jesteś bardziej dociekliwa, nasza wizażystka na indywidualnej lekcji makijażu nauczy Cię, w jaki sposób się malować, by wyeksponować swoje atuty, ukryć niedoskonałości, jakich kosmetyków używać i jak po prostu dobrze czuć się i pięknie wyglądać na co dzień i na szczególne okazje.

HairWolf to także miejsce dla duszy. To szczególna przestrzeń, w której zrelaksujesz się słuchając muzyki, czytając książkę, czy po prostu rozmawiając z naszymi ,,Wolfkami”. Nasi klienci to w dużej mierze nasi przyjaciele, osoby, którym bliska jest nasza estetyka i z którymi lubimy spędzać czas.
Zapraszamy!

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.