HAIRMATE Zielony Żoliborz

Rydygiera 13, lok.U1, 01-793 Warszawa

Hairmate: dobry design, najlepsze fryzjerstwo.

Prawie trzy lata działalności, trzy renomowane salony, przeszło 8 tys fanów na Facebooku i mnóstwo

odważnych planów na przyszłość. Marka Hairmate – podbija Warszawę.

Pierwszy salon Hairmate powstał pod koniec 2014 roku w 19. Dzielnicy na warszawskiej Woli. Drugi zadomowił się na Zielonym Żoliborzu w listopadzie zeszłego roku. Ale Hairmate nie zwalnia – w

planach są już kolejne lokale i nowe projekty. Podstawą sukcesu marki jest udany mariaż designerskich wnętrz, profesjonalnego fryzjerstwa i indywidualnego podejścia zarówno do klientów, jak i do pracowników.

Fryzjerstwo i design

Na czele wyjątkowego zespołu Hairmate stoją założyciele: Tymoteusz Pięta i Joanna Bojanek. To oni reprezentują dwie największe jakości marki. Tymoteusz Pięta to prawdziwy mistrz sztuki fryzjerskiej: jeden z ulubionych fryzjerów gwiazd i ceniony stylista pokazów mody. Przeszło trzy lata temu połączył siły z Joanną Bojanek, która odpowiada za wnętrze i funkcjonalność salonu oraz jego prężną multidyscyplinarną działalność.

Wysmakowany wystrój salonów Hairmate to jej zasługa. Minimalistyczne, industrialne i niezwykle przestronne wnętrza wyłaniają się zza monumentalnej szklanej witryny. W środku dominuje biel, czerń, beton, i stal, ocieplane przez surowe drewno mebli i ram luster. Designerskie oświetlenie, niesamowite konstrukcje półek czy rzeźbione w stali nożyce – to zaś małe dzieła sztuki.

Barwny zespół

Ten oryginalny duet zgromadził pod egidą Hairmate ludzi podobnych do siebie: niebanalnych, ambitnych i pełnych pasji. Za sukcesem marki stoi bowiem zespół różnorodnych i wyrazistych osobowości. Wśród nich znajdziemy absolwenta najstarszej akademii barberskiej w Londynie z królewskim dyplomem rzemieślniczym na koncie oraz miłośniczkę awangardy i odważnej koloryzacji spod znaku Lady Gagi czy Pink. Lecz także zwolennika lekkości i naturalnych wykończeń, ceniącego styl Natalie Portman; czy rozważną wiolonczelistkę, której motto nieoczekiwanie brzmi „less drama more techno”.

Fuzja ciekawych indywidualności, gustownego designu i profesjonalnego fryzjerstwa szybko poskutkowała drugim miejscem w RankingFryzjerów.pl (na skalę stolicy). Sympatię fanów odzwierciedlają popularność Fanpage’a Hairmate czy rewelacyjna średnia ocen w Google (4,7!), a uznanie branży – liczne publikacje w prasie i zaproszenia na prestiżowe pokazy mody. A to dopiero początek działalności marki, która stawia na rozwój nowych miejsc i edukację wschodzących talentów.

4.9
660 opinii

Opinie

 • MA
  5.0

  💣💣💣💣💣💣🔝🔝🔝🔝💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣

  Magdalena 20.10.2017
 • EM
  5.0

  Idealny kolor, idealne cięcie. Rewelacja.

  Emilia 20.10.2017
 • BE
  5.0

  Super strzyżenie (Asia), miła atmosfera, na pewno będę wracać

  Beata 19.10.2017
 • JO
  5.0

  jak zwykle super cięcie

  Joanna 17.10.2017
 • EM
  5.0

  PRZEPIĘKNIE! Jestem bardzo zadowolona, usługi na najwyższym poziomie

  Emilia 16.10.2017

Zespół

Tymek
Tymoteusz
Unnamed
Aleksandra
Beznazwy1
Piotr
Aaa
Beata
Data
Amadeo
2016 10 10 175104 o
Asia

Udogodnienia

 • Parking
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • Przyjazne dla dzieci
 • Zwierzęta dozwolone
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.