HAIRMATE Kraków

Ul. Dolnych Młynów 10/2, 31-124 Kraków

W krakowskim salonie HAIRMATE czekamy właśnie na Ciebie! Przyjdź i odmień swój image. Kolejna filia HAIRMATE jest już w stolicy Małopolski i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich spragnionych udanych metamorfoz. Na czele krakowskiego salonu stoją: Magda Dukat i Damian Jekiel - wybitni styliści fryzur z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zapraszamy na wysokiej jakości zabiegi, intrygujące rozmowy i dobrą kawę.

W naszym salonie strzyżemy, koloryzujemy i modelujemy włosy. Przygotowujemy efektowne upięcia na specjalne okazje. Wiemy też, jak się posługiwać brzytwą, którą wykorzystujemy do stylizacji męskich bród i fryzur. Możemy zaoferować też zabiegi pielęgnacyjne, keratynową odbudowę włosów i przyjemny masaż głowy.

W HAIRMATE pracujemy tylko na wysokiej jakości kosmetykach, które sprawiają, że włosy są perfekcyjnie wystylizowane, odżywione i mają głęboki kolor. Nasza marka jest także gwarancją doskonałej jakości obsługi. W salonach zatrudniani są jedynie fryzjerzy, którzy mogą poszczycić się naprawdę wysokimi umiejętnościami oraz niebywałym wyczuciem stylu.

Krakowski salon HAIRMATE mieści się na Starym Mieście w budynku Tytano, przy ul. Dolnych Młynów 10. Przyjdź do nas. Zmień swoją fryzurę. Poznaj stylistów pełnych pasji i pozytywnej energii!

5.0
318 opinii

Opinie

 • JU
  5.0
  Strzyżenie damskie

  Dominik jest niezawodny. Doskonale dobiera sposób cięcia do struktury włosów, można mu zaufać w stu procentach, zawsze wychodzę od niego całkowicie zadowolona.

 • PR
  3.0
  Strzyżenie męskie

  Strzyżenie wykonane niedokładnie. Włosy przycięte nierówno ( odstają ). Jeśli chodzi o samą fryzurę również
  mam spore zastrzeżenia. Góra miała być wyprofilowana do układania na prawą stronę, a niestety została wystrzyżona jednakowo z obydwu stron. Uważam że za kwotę 50 zł , czas poświęcony na strzyżenie ( bez mycia ok. 15 minut) był zdecydowanie niewystarczający aby zadbać o szczegóły. Pozdrawiam

 • AG
  5.0
  Koloryzacja

  Bardzo dobry kontakt i porozumienie z klientem, świetny pomysł na koloryzację i idealne wykonanie, nareszcie po roku poszukiwań czuję, że znalazłam "swojego" i odpowiedniego fryzjera w Krakowie :)

 • KL
  5.0
  Kolor i strzyżenie, Olaplex

  Najlepszy fryzjer w Krakowie :) Zawsze wychodzę zadowolona w 100%.

 • KA
  5.0
  Strzyżenie damskie

  Zachwyt, zachwyt i jeszcze raz zachwyt!

Zespół

Data
Damian
Data
Magda
Data
Renata
Data
Karolina
Employee default
Dominik
Employee default
Marlena

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.