HAIRMATE 19.dzielnica

Kolejowa 47, lok. U20, 01-210 Warszawa

Hairmate: dobry design, najlepsze fryzjerstwo.

Prawie trzy lata działalności, trzy renomowane salony, przeszło 8 tys fanów na Facebooku i mnóstwo

odważnych planów na przyszłość. Marka Hairmate – podbija Warszawę.

Pierwszy salon Hairmate powstał pod koniec 2014 roku w 19. Dzielnicy na warszawskiej Woli. Drugi zadomowił się na Zielonym Żoliborzu w listopadzie zeszłego roku. Ale Hairmate nie zwalnia – w

planach są już kolejne lokale i nowe projekty. Podstawą sukcesu marki jest udany mariaż designerskich wnętrz, profesjonalnego fryzjerstwa i indywidualnego podejścia zarówno do klientów, jak i do pracowników.

Fryzjerstwo i design

Na czele wyjątkowego zespołu Hairmate stoją założyciele: Tymoteusz Pięta i Joanna Bojanek. To oni reprezentują dwie największe jakości marki. Tymoteusz Pięta to prawdziwy mistrz sztuki fryzjerskiej: jeden z ulubionych fryzjerów gwiazd i ceniony stylista pokazów mody. Przeszło trzy lata temu połączył siły z Joanną Bojanek, która odpowiada za wnętrze i funkcjonalność salonu oraz jego prężną multidyscyplinarną działalność.

Wysmakowany wystrój salonów Hairmate to jej zasługa. Minimalistyczne, industrialne i niezwykle przestronne wnętrza wyłaniają się zza monumentalnej szklanej witryny. W środku dominuje biel, czerń, beton, i stal, ocieplane przez surowe drewno mebli i ram luster. Designerskie oświetlenie, niesamowite konstrukcje półek czy rzeźbione w stali nożyce – to zaś małe dzieła sztuki.

Barwny zespół

Ten oryginalny duet zgromadził pod egidą Hairmate ludzi podobnych do siebie: niebanalnych, ambitnych i pełnych pasji. Za sukcesem marki stoi bowiem zespół różnorodnych i wyrazistych osobowości. Wśród nich znajdziemy absolwenta najstarszej akademii barberskiej w Londynie z królewskim dyplomem rzemieślniczym na koncie oraz miłośniczkę awangardy i odważnej koloryzacji spod znaku Lady Gagi czy Pink. Lecz także zwolennika lekkości i naturalnych wykończeń, ceniącego styl Natalie Portman; czy rozważną wiolonczelistkę, której motto nieoczekiwanie brzmi „less drama more techno”.

Fuzja ciekawych indywidualności, gustownego designu i profesjonalnego fryzjerstwa szybko poskutkowała drugim miejscem w RankingFryzjerów.pl (na skalę stolicy). Sympatię fanów odzwierciedlają popularność Fanpage’a Hairmate czy rewelacyjna średnia ocen w Google (4,7!), a uznanie branży – liczne publikacje w prasie i zaproszenia na prestiżowe pokazy mody. A to dopiero początek działalności marki, która stawia na rozwój nowych miejsc i edukację wschodzących talentów.

4.9
1020 opinii

Opinie

  • DA
    5.0

    Pascal najlepszy meski fryzjer/barber w Warszawie

    Damian 20.10.2017
  • EM
    5.0

    Jak zawsze najlepiej!

    Emilia 20.10.2017
  • AN
    5.0

    Mam bardzo gęste i sztywne włosy i jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z cięcia jak dziś. Była to moja pierwsza wizyta i nie ostatnia! :))

    Anna 19.10.2017
  • PA
    5.0

    Martyna uratowała moje włosy przed totalną zagładą🙂 świetny kontakt z klientem i profesjonalną obsługa. Na pewno wrócę. Dziękuję!

    Patrycja 19.10.2017
  • MA
    5.0

    Alisa to zdecydowanie najlepszy fryzjer u jakiego byłam , mam trudne kręcone włosy ,które zostały perfekcyjnie ostrzyżone i rozjaśnione . Szukałam długo dobrego zakładu i fryzjera, już znalazłam :-)

    Małgorzata 19.10.2017

Zespół

Data
Tymoteusz
2017 04 22 185827 o
Łukasz
2017 04 22 185797 o
Ewelina
Data
Tomek
2017 04 24 186120 o
Daniel
Data
Alisa

Udogodnienia

  • Program lojalnościowy
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.