HAIRMATE 19.dzielnica

Kolejowa 47, lok. U20, 01-210 Warszawa

Hairmate: dobry design, najlepsze fryzjerstwo.

Prawie trzy lata działalności, trzy renomowane salony, przeszło 8 tys fanów na Facebooku i mnóstwo

odważnych planów na przyszłość. Marka Hairmate – podbija Warszawę.

Pierwszy salon Hairmate powstał pod koniec 2014 roku w 19. Dzielnicy na warszawskiej Woli. Drugi zadomowił się na Zielonym Żoliborzu w listopadzie zeszłego roku. Ale Hairmate nie zwalnia – w

planach są już kolejne lokale i nowe projekty. Podstawą sukcesu marki jest udany mariaż designerskich wnętrz, profesjonalnego fryzjerstwa i indywidualnego podejścia zarówno do klientów, jak i do pracowników.

Fryzjerstwo i design

Na czele wyjątkowego zespołu Hairmate stoją założyciele: Tymoteusz Pięta i Joanna Bojanek. To oni reprezentują dwie największe jakości marki. Tymoteusz Pięta to prawdziwy mistrz sztuki fryzjerskiej: jeden z ulubionych fryzjerów gwiazd i ceniony stylista pokazów mody. Przeszło trzy lata temu połączył siły z Joanną Bojanek, która odpowiada za wnętrze i funkcjonalność salonu oraz jego prężną multidyscyplinarną działalność.

Wysmakowany wystrój salonów Hairmate to jej zasługa. Minimalistyczne, industrialne i niezwykle przestronne wnętrza wyłaniają się zza monumentalnej szklanej witryny. W środku dominuje biel, czerń, beton, i stal, ocieplane przez surowe drewno mebli i ram luster. Designerskie oświetlenie, niesamowite konstrukcje półek czy rzeźbione w stali nożyce – to zaś małe dzieła sztuki.

Barwny zespół

Ten oryginalny duet zgromadził pod egidą Hairmate ludzi podobnych do siebie: niebanalnych, ambitnych i pełnych pasji. Za sukcesem marki stoi bowiem zespół różnorodnych i wyrazistych osobowości. Wśród nich znajdziemy absolwenta najstarszej akademii barberskiej w Londynie z królewskim dyplomem rzemieślniczym na koncie oraz miłośniczkę awangardy i odważnej koloryzacji spod znaku Lady Gagi czy Pink. Lecz także zwolennika lekkości i naturalnych wykończeń, ceniącego styl Natalie Portman; czy rozważną wiolonczelistkę, której motto nieoczekiwanie brzmi „less drama more techno”.

Fuzja ciekawych indywidualności, gustownego designu i profesjonalnego fryzjerstwa szybko poskutkowała drugim miejscem w RankingFryzjerów.pl (na skalę stolicy). Sympatię fanów odzwierciedlają popularność Fanpage’a Hairmate czy rewelacyjna średnia ocen w Google (4,7!), a uznanie branży – liczne publikacje w prasie i zaproszenia na prestiżowe pokazy mody. A to dopiero początek działalności marki, która stawia na rozwój nowych miejsc i edukację wschodzących talentów.

4.9
875 opinii

Opinie

 • AN
  5.0

  Jestem bardzo zadowolona, mimo problemów z pigmentem, Tomek świetnie sobie poradził i uratował sytuacje. Atmosfera w salonie świetna, włosy wyglądają naturalnie i zdrowo! Znalazłam swojego fryzjera, wracam za miesiąc:)

  Ania 22.08.2017
 • MA
  5.0

  Jedno slowo: MEGA :)

  Martyna 21.08.2017
 • MA
  1.0

  Żenada... Klient traktowany gorzej niż u fryzjera z najniższej pułki. Sama usługa wykonana niedbale i na prędce. Nigdy więcej...

  Mariusz 19.08.2017
 • TO
  5.0

  Pascal, jak zawsze pełen profesjonalizm!

  Tomasz 19.08.2017
 • KA
  2.0

  Wnętrze salonu sprawiające miłe wrażenie. Niestety, słaba komunikacja z fryzjerką (wybraną ze względu na specjalizację w strzyżeniu), najwyraźniej w nie najlepszym humorze i niezbyt zainteresowaną kontaktem i poradą co do wyboru strzyżenia. Efekt końcowy bardzo przeciętny i nie zachęcający do ponownej wizyty.

  Kaja 18.08.2017

Zespół

Data
Tymoteusz
2017 04 22 185827 o
Łukasz
2017 04 22 185797 o
Ewelina
Data
Tomek
Data
Alisa
2017 04 24 186120 o
Daniel

Udogodnienia

 • Program lojalnościowy
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.