Przejdź do głównej zawartości

Hairmaster Tomasz Burkacki

Klimczaka 8a/38 , 02-797 Warszawa

Hairmaster Tomasz Burkacki to atelier fryzjerskie Tomasza Burkackiego, w którym pracuje wyszkolona kadra z doświadczeniem, pasją i ogromnym zaangażowaniem w swój zawód. Wizyta w naszym salonie nie jest zwykłą wizytą u fryzjera. U nas poczują się Państwo jak prawdziwi celebryci. Zadbamy o najwyższą obsługę, dołożymy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy były w 100% zadowalające. Pomożemy dobrać fryzurę oraz kolor do każdego typu urody i podpowiemy, jak zadbać o włosy w domowym zaciszu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poznając oczekiwania i typ włosów dobieramy zabiegi oraz stylizacje. To daje gwarancje satysfakcji i wprowadza nietuzinkową atmosferę. Tworzymy idealne fryzury dzięki wielkiej pasji i doświadczeniu, które opiera się na wieloletnich szkoleniach, kursach u najlepszych fryzjerów i oczywiście wysokiej jakości produktach i akcesoriach.
U nas każda kobieta ma szanse odmienić swój wygląd, przejść zjawiskową metamorfozę oraz skorzystać z różnorodnych zabiegów stylizacyjnych, jak i pielęgnacyjnych.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do rezerwacji wybranego zabiegu. Odwiedzając nasz salon masz pewność, że skorzystasz z usług prawdziwych profesjonalistów!

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa