Hair Styling Team Ferio Wawer

Kazimierza Szpotańskiego 4, 04-760 Warszawa

Hair Styling Team Wawer to nowoczesny salon fryzjerski, który znajduje się w Centrum Handlowym Ferio Wawer w Warszawie przy ul. Szpotańskiego 4. Jak podkreślają pracownicy salonu, fryzjerstwo to ich pasja. Ciągłe szkolenia, nauka i śledzenie najnowszych trendów fryzjerskich to nasza codzienność. Efektem są piękne, idealnie dopasowane do wyglądu i osobowości fryzury, dostosowane też do okazji. Panowie, którzy zapuścili brody, również powinni skorzystać z usług zakładu, ponieważ również i w tej dziedzinie personel doskonale się sprawdza.

Salon Hair Styling Team Wawer jest urządzony w nowoczesnym, eleganckim stylu. Jasne, pastelowe kolory świetnie uzupełniają się z bielą i niewielką ilością czerni. To wszystko tworzy przyjazną atmosferę, w której pobyt jest prawdziwą przyjemnością. A jeśli do tego dodać świetną fryzurę, to nic dziwnego, że klienci salonu wychodzą z niego w doskonałych humorach i chętnie tu wracają.

W swojej ofercie salon ma praktycznie wszystkie zabiegi na włosach. Strzyżenie, różnego rodzaju koloryzacje, stylizacje to tylko z część bogatej listy propozycji fryzjerskich. Fryzjerzy zapraszają także dzieci, które są jednymi z najtrudniejszych klientów. Ale dzięki fryzjerskiej pasji personelu, nawet najmłodsi wychodzą z Salon Hair Styling Team Wawer zadowoleni i uśmiechnięci.

Ze względu na popularność zakładu, należy wcześniej umówić się na wizytę i mieć pewność, że fryzura będzie gotowa na czas. Warto oczywiście skorzystać z możliwości rezerwacji online.
Fryzjerstwo to nasza pasja !

4.9
295 opinii

Opinie

 • JA
  5.0
  Strzyżenie Męskie + Stylizacja

  Pani Sniżana to mega profesjonalistka. Wyszedłem z salonu bardzo zadowolony. Polecam w 100%

 • MA
  5.0
  Strzyżenie Męskie + Stylizacja

  Z wielką przyjemnością mogę polecić Panią Sylwie , korzystałem z jej usług pierwszy raz lecz z pewnością nieostatni , a poziom jej fachowości , zaangażowania i finalny efekt ze strzyżenia był kapitalny .Wyszło elegancko , z klasą i subtelnie , Pani Sylwia sama zaproponowała odpowiednie wycieniowanie idealnie dopasowane do mojej twarzy.Korzystałem z usług wielu barberów , i w relacji również cena do jakości Pani Sylwia wymiata :) Dziękuje za pyszną kawę , miłą rozmowę i fachowość Pani Sylwio , będę do Pani wracał i Panią polecał Marcin

 • BE
  5.0
  Mycie+Strzyżenie+Modelowanie - krótkie

  Pani Sylwia - super jak zawsze! Bardzo dobre strzyżenie. Polecam!

 • AL
  5.0
  Strzyżenie Męskie + Stylizacja, Cover - Tuszowanie siwizny, Strzyżenie Dzieci 3-10 lat

  Bardzo fajna wizyta, miła obsługa i świetna fryzura!

 • MA
  5.0
  Mycie+Strzyżenie+Modelowanie - krótkie

  Pani Ania super!

Zespół

Sniżana
Sniżana
Fryzjer- stylista
Sylwia
Sylwia
Fryzjer-Stylista
Ania
Ania
Fryzjer - Stylista
Natalia
Natalia
Fryzjer-Stylista
Katarzyna Cika
Katarzyna Cika
Fryzjer-Stylista
Marta galeria połnocna
Marta galeria połnocna
Fryzjer-Stylista

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.