HAIR STUDIO

Ozimska 157A, 45-309 Opole

Często o tym myślisz, prawda? Przechadzasz się po ulicach z uśmiechem na ustach, a wiatr delikatnie rozwiewa Twoje piękne i bujne włosy. Nienaganna fryzura, zdrowa i nieskazitelna cera, idealny makijaż, modna stylizacja... Twój atrakcyjny look przyciąga spojrzenia niczym magnes. Twoje otoczenie nie może oderwać od Ciebie oczu, a Ty czujesz się jak prawdziwa gwiazda filmowa. A przecież to tylko zwykły spacer w parku… Nie sposób wtedy nie zauważyć Twojego pozytywnego nastawienia do świata. Jesteś odprężona i zrelaksowana. Czujesz pełnię zadowolenia ze swojego wyglądu i promieniejesz blaskiem… Teraz otwórz oczy! Najwyższa pora spełnić swoje marzenia. Oddaj się w ręce specjalistów z salonu Hair Studio z Opola i zamień ukryte pragnienia w rzeczywistość. Sprawdź jak wiele możesz zyskać i jak łatwo możesz odmienić swoje życie.

Oferujemy najlepsze usługi fryzjerskie i kosmetyczne, przeprowadzane przez wykwalifikowaną kadrę w komfortowych i przyjaznych wnętrzach. Świetna znajomość branży urodowej i orientacja w jej najnowszych osiągnięciach, niemałe doświadczenie zawodowe oraz olbrzymi zapał do pracy wyróżnia nas wśród konkurencji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej sytuacji. Będziemy blisko Ciebie w ważnych chwilach Twojego życia. Przygotujemy elegancką stylizację ślubną, wieczorową, także dzienną i biznesową. Przeprowadzimy zupełną metamorfozę Twojego wizerunku. Podkreślimy Twoje naturalne piękno, wykorzystując najlepsze dostępne na rynku technologie i produkty.

Zapraszamy Cię na konsultację, w czasie której porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaproponujemy Ci najskuteczniejsze sposoby realizacji Twoich oczekiwań. Czekamy na Ciebie w Opolu na ul. Ozimskiej 157A.

Fryzjer
Kosmetyczka
5.0
27 opinii

Opinie

 • IW
  5.0

  Jak zawsze SUPER ☺
  Polecam

  Iwona 12.10.2017
 • EW
  5.0

  Jak zwykle Super!!!! Polecam.

  Ewa 10.10.2017
 • MA
  5.0

  Jestem bardzo zadowolona. Jak zwykle zresztą 😀

  Magda 06.10.2017
 • BA
  5.0

  Wspaniała ,miła obsługa . Pani Justynka to przesympatyczna osoba , do której chętnie i z pełnym zaufaniem się przychodzi.

  basiam 04.10.2017
 • ME
  5.0

  Co do koloru jest trochę inny niż zwykle więc zobaczę jak to wyjdzie. Natomiast ogólnie Pana Wojtka oceniam na 5 bo najczęściej jestem zadowolona a Pan Wojtek, jak sądzę, jest fajna osobą.

  me 29.09.2017

Zespół

Img 2813
Właściciel Aneta
Img 2868
Wojtek Berestecki
Img 3104
Patrycja Krupiak
Img 2996
Sabina Wieczorek
Img 2863
Justyna Węgrzyn

Udogodnienia

 • Parking
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.