Hair By Kasia Świderska

Chmielna 73b lok.29, 00-801 Warszawa (róg ul.Żelaznej)

Pracownia 4 Piętro to wyjątkowe miejsce spotkań, wydarzeń artystycznych i kreacji fryzur. Tutaj idee stylistów wdrażane są w życie przy wtórze ciekawych rozmów, w wyjątkowej, inspirującej atmosferze. Twórcą tego szczególnego miejsca jest Jacek Brzyski. Styliści to pasjonaci mody fryzjerskiej, którzy mieli okazję współpracować z mediami i gwiazdami świata show-biznesu. Ponadto fryzjerzy z Pracowni 4 Piętro nadal często współpracują przy sesjach fotograficznych i pokazach mody.

W Pracowni 4 Piętro świadczone są profesjonalne usługi fryzjerskie. Wśród nich znajdują się metamorfozy przebiegające pod okiem stylistów, którzy pomagają w doborze najlepszej fryzury. Można tu skrócić, ufarbować i wymodelować włosy lub poddać dekoloryzacji. To także dobre miejsce do tego, by uczesać się na specjalną okazję. W salonie fryzjerskim przeprowadzane są również zabiegi pielęgnacyjne na włosy i skórę głowy, m.in. z wykorzystaniem preparatów marki L’Oreal czy Kevin Murphy.

W salonie fryzjerskim organizowane są stałe akcje tematyczne. Zwykle są to spotkania, podczas których uczestnicy mają okazję poznać najnowsze trendy w branży, poplotkować i zadbać o włosy. Pracownia 4 Piętro to miejsce dla tych, którzy oczekują od życia czegoś więcej i chcą spędzić chwile w gronie inspirujących ludzi.

Pracownia 4 Piętro położona jest na warszawskim Śródmieściu przy ul. Chmielnej 73B lokal 29 (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Żelazną).

Wszystkie usługi

Zespół

Data
Kasia Świderska
Data
Łukasz Vu

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.