hAIR

Tarczyńska 12, 02-023 Warszawa

Wiemy, że włosy są nieodłączną częścią kobiecego piękna, ale w naszym salonie fryzjerskim są jeszcze ważniejsze. Stawiamy je na piedestale i traktujemy jak... powietrze. Wprost nie możemy bez nich żyć! Dosłownie... i w przenośni. Spójrzcie, nawet w samym słowie można znaleźć powietrze... czy to nie przeznaczenie? ;) Poza tym, mamy nadzieję, że wasze nowe fryzury zachwycą Was na tyle, że i Wy nie będziecie mogły żyć bez naszego salonu :) Karolina Stępczyńska, czyli kilka słów o rudej głowie.
Jest: ambitna, konkretna, zdolna. Jeśli poprosisz, by obcięla tylko 10 cm Twoich włosów, możesz być pewna, że zrobi to jak od linijki. Jeśli jednak liczysz na fachową poradę w sprawie cięcia, koloryzacji czy fryzury – czeka Cię totalna metamorfoza. W każdym razie – wyjdziesz zadowolona!
Ma za sobą: ponad 7 lat doświadczenia pracy w zawodzie jako stylista fryzur, skończone Międzynarodowe Studium Dziewulskich na kierunku: Charakteryzacja, wizaż i stylizacja oraz Podstawy fryzjerstwa w Akademii Franck Provost.
Ma przed sobą: masę wyzwań, nowych celów i zadowolonych klientek.
A dlaczego warto pójść do niej pod... nożyczki: odradzi Ci, jeśli będziesz chciała popełnić największy błąd swojego życia (a właściwie życia swoich włosów), ale też przekona do zupełnej zmiany, jeśli będzie wiedziała, że jest to zmiana na lepsze.
Poza tym...częstuje miłą atmosferą i pyszną kawą ;)
Kameralny, niewielki loft na Tarczyńskiej 12... tak, tak, to właśnie tu ulokował się hAIR. Stworzyliśmy ten salon z pasji do naprawdę dobrego fryzjerstwa. Dzięki samodzielności możemy indywidualnie dobierać dostępne na rynku produkty, takie jak O’right, Natulique czy Olaplex, ale też wybierać szkolenia, które są dla nas interesujące. To krok potrzebny do przejścia w kolejny etap fryzjerstwa. Może chcesz przejść się z nami? ;)

Zespół

 igp2650 pp  kopia
Karolina Stępczyńska

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.