Gustowni

Barbary 13, 40-053 Katowice (Wewnątrz budynku Salonu kosmetycznego "Cudni")

GUSTOWNI to najwyższa jakość obsługi i najlepsze z dostępnych na rynku usługi fryzjerskie, wybrane specjalnie dla Ciebie przez profesjonalnych stylistów fryzur. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w Katowicach na ul. Barbary 13 i z przyjemnością zadbamy o Twoją nienaganną fryzurę.

Pracujemy tylko na sprawdzonych, specjalistycznych preparatach, dlatego jesteśmy pewni, że nasze działania zyskają Twoje uznanie i spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Jesteśmy pasjonatami swojego zawodu i doskonale rozumiemy Twoje potrzeby. Rezerwując wizytę w naszym salonie, masz pewność, że Twoja fryzura będzie modna i stylowa, a jednocześnie twarzowa i indywidualnie dopasowana do Twojego typu urody.

Z pełnym zaangażowaniem przygotujemy dla Ciebie gustowną stylizację na wybraną okoliczność, podkreślającą uroczysty charakter wydarzenia. Dobierzemy Ci kolor i długość włosów, które wyeksponują Twoje naturalne piękno i wszystkie Twoje atuty. Dla Ciebie stale podnosimy swoje kwalifikacje i uczestniczymy w prestiżowych, branżowych szkoleniach. Dzięki temu możemy zaproponować Ci wszystko to, co najciekawsze w naszej branży i co odpowiada aktualnym trendom.

Dla pełni Twojego komfortu korzystamy z łatwego systemu rezerwacji Moment.pl. Zapraszamy.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.