Goya beauty&SPA profesjonalna kosmetyka - Opinie

Sokolnicza 5 lok.6, Wrocław
5.0
10 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Przesympatyczna atmosfera, uśmiech, serdeczne traktowanie, pełny profesjonalizm. Doskonale dobrane zabiegi do zaistniałego stanu. To wszystko zachęca do następnych wizyt. Pani Bożenka jest The Best! Polecam!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Bożenka to profesjonalistka w swojej dziedzinie. Potrafi odpowiednio dobrać zabieg do potrzeb skóry, stworzyć niesamowitą atmosferę relaksu i wypoczynku, która tak często jest nam potrzebna w czasach pośpiechu i ciągłego braku czasu. Wizyta u niej to niej tylko korzyść dla ciała, ale i dla ducha :)
  Polecam każdemu :)

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Ogromnie polecam moją stałą od wielu lat doświadczoną Panią Bożenke. Moja pierwsza wizyta w gabinecie zaczęła się będąc w ciąży 4 lata temu. W stanie tym mogłam kompleksowo zadbać o swoją skórę, a także poczuć odprężenie i spokój podczas zabiegów. Do tej pory jestem wierną klientką ,mam szereg benefitów ,zawsze wychodzę zadowolona, odprężona i zadbana to taka chwilą dłuższa tylko dla mnie, co zapracowanej mamie działa bardzo kojąco. Ogromnie polecam, ja jestem już uzależniona. :)

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam salon Goya Beauty . Korzystałam z różnych gabinetów ale dawno nie byłam tak zadowolona z obsługi . Na zabieg poświęcone jest dużo czasu , bez pośpiechu . Zalety to : profesjonalna obsługa , rozbudowana oferta ,, ludzkie '' ceny .

 • BE
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem od kilku lat klientką Goya beauty&SPA.
  Zawsze z pełnym zaufaniem oddaję się w „ręce” Pani Bożenki. Jest to osoba, która posiada ogromną wiedzą, rzetelnie doradza i dostosowuje zabiegi do aktualnej kondycji mojej skóry a potem profesjonalne wykonuje w miłej atmosferze. Efekty po wykonaniu zabiegów szybko są widoczne. Skóra wygląda po nich świeżo i jest bardzo dobrze nawilżona. Zawsze uzyskuję praktyczne, przydatne wskazówki pielęgnacyjne. Bardzo często są promocje dla stałych klientów. Gorąco polecam Beata

 • DZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełen profesjonalizm to dewiza gabinetu Goya....przy ul. Sokolniczej 5 lok 6.
  Pani Bożenka - kosmetolog z ogromnym doświadczeniem stworzyła tu zaczarowany świat relaksu. Uśmiech i idealna atmosfera towarzyszą wielu fantastycznym zabiegom oferowanym przez właścicielkę. Gabinet godny polecenia.
  Danuta

 • FR
  5.0
  niezweryfikowany

  Wspaniała fachowa pomoc i cudowna atmosfera! :-) Odwiedziłam już wiele salonów kosmetycznych,ale Pani Bożenka najlepiej dobiera zabiegi i rzeczywiscie widać efekty. Szczególnie polecam peeling cedrowy. Co prawda kilka dni schodzi skora,ale potem jest naprawdę dobrze .

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełen profesjonalizm, pięknie urządzony salon oraz przesympatyczna Pani Bożenka. 100 gwiazdek !!! To wszystko w samym centrum Wrocławia przy pl. Jana Pawła II. Gorąco polecam zabiegi pielęgnacyjne, kwasy i maseczki.

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Bożenka to wspaniały kosmetolog nikt nie mógł poradzić sobie z moim problemem , który miałam ze skórą a ona mi pomogła i doprowadziła do perfekcji.❤

 • MP
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Bożenka jest jak Kaszpirowski - ręce, które leczą. Byłam tak zrelaksowana, że nie wiem nawet jakie zabiegi wykonywała na mojej twarzy Pani Bożenka, na pewno złuszczanie naskórka, kwasy i maseczki. Niezapomniany klimat i pełny relaks
  Pozdrawiam Martusia z Niedźwiedziej