Przejdź do głównej zawartości

Gosia Czelnik - Kompas Życia

Lubliniec ul. Mickiewicza 17, . Opole ul. Wygonowa 81/10

Nazywam się Gosia Czelnik-Ociepka. Jestem twórcą Kompasu Życia.

Kompas Życia, to miejsce dla wszystkich, którzy szukają inspiracji i potrzebują wsparcia na drodze do spełnionego życia. To przestrzeń stworzona z myślą, by pomagać ludziom uwolnić stres i osiągnąć to, czego pragną – zmienić nawyki, zrealizować plany, spełniać marzenia i cieszyć się życiem. To przestrzeń, w której możesz znaleźć motywację, inspirację i energię do działania.

Może jest tak, że na swojej drodze rozwoju zatrzymałaś / zatrzymałeś się w miejscu, nie wiesz w którą iść stronę i nie wiesz jak. KOMPAS ŻYCIA wskaże Ci kierunek. Znajdziesz drogę, którą możesz z radością podążać bez strachu i lęku o niepowodzenie. Warunkiem koniecznym jest tylko to, byś miała / miał odwagę wyciągnąć po niego rękę. Tej odwagi życzę Ci najbardziej.

KOMPAS ŻYCIA, został stworzony w oparciu o wartości takie jak: rozwój, harmonia, spójność wewnętrzna, proaktywność, determinacja, satysfakcja, szczęście, spełnienie. Bazuje na mojej wieloletniej praktyce, szerokiej wiedzy i doświadczeniu.

Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku. Zapraszam Cię, abyś z moim Kompasem zrobiła / zrobił nie tylko pierwszy krok w najlepszym dla Ciebie kierunku, ale również wszystkie kolejne.

Znajdź Swoją Drogę Do Spełnionego Życia :)

Od ponad dwudziestu lat towarzyszę Ludziom w rozwoju. W swojej pracy dzielę się rozwiązaniami i wiedzą sprawdzoną przez mnie w praktyce.

Jestem:

Certyfikowanym Providerem TRE®. Wprowadzam ciała ludzkie w ruch, aby uwolnić stres i napięcie. Odnaleźć wewnętrzną siłę i spokój.

Praktykiem Access Bars® i Praktykiem BreathFlow. Sprawiam, że pozwalasz sobie na bycie w lekkości i radości. I odkrywasz, że Twoje ciało jest podarunkiem do bycia i życia.

Mentorem i Trenerem. Towarzyszę w przechodzeniu przez zmianę. Pomagam uwalniać ograniczenia wynikające z niezdrowych przekonań. Z przekonaniami pracuję metodą Racjonalnej Terapii Zachowań.

Coachem Wzmacniania Rezyliencji. Zadaję pytania, które pozwalają wzmocnić odporność psychiczną i zmienić jakość życia. Zintegrować sferę ducha, emocji, ciała i intelektu.

Praktykiem Zarządzania i Facylitatorem. Pomagam osiągnąć zakładane cele. Inspiruję jak budować dobre nawyki i wytrwać w realizacji swoich zamierzeń.

Co robię? Pomagam ludziom, którzy szukają wsparcia w uwalnianiu stresu oraz poszukują zrównoważonego rozwoju osobistego. Wszystkim, którzy chcą znaleźć drogę do spełnionego życia. Odkrywam możliwości schowane głęboko pod warstwą codziennego zapracowania i szybkim tempem życia. Odkrywam możliwości, które pozwalają iść w kierunku tego, czego się pragnie. Możliwości, dzięki którym odnajduje się swoją życiową drogę, uwalnia stres i napięcia, realizuje swoje marzenia, pragnienia i cele.

Jak? Działam w ramach własnej Pracowni Rozwoju Osobistego KOMPAS ŻYCIA, do której serdecznie zapraszam. Prowadzę programy i sesje indywidualne oraz grupowe warsztaty. Działam online i stacjonarnie.

Dlaczego? Wierzę, że każdy Człowiek posiada zasoby i talenty, dzięki którym może być spełnionym. A każda droga zaczyna się od pierwszego kroku, czasem potrzeba tylko dobrego Kompasu.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Bezpieczny salon

Ogólne zasady bezpieczeństwa

  • W salonie przebywa tylko jeden klient w czasie wykonywania usługi

Sprzęt i pomieszczenia

  • Dezynfekcja sprzętu po każdym kliencie

Środki ochrony osobistej przygotowane dla Klienta

  • Płyn do dezynfekcji

Środki ochrony osobistej stosowane przez Pracownika

  • Pomiar temperatury
  • Płyn do dezynfekcji

Udogodnienia

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa