Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.

U nas kupisz bon online

Kup teraz, wykorzystaj w ciągu 12 miesięcy na dowolne usługi i produkty z naszej oferty.
Do każdego bonu dodajemy pierwszeństwo rezerwacji terminu!

Kup bon

GOOD MOOD

ul.Krakowska 20, 35-111 Rzeszów

Salon GOOD MOOD, zlokalizowany na terenie rzeszowskiej Galerii Nowy Świat, jest klimatycznym miejscem spotkań dla wszystkich, którzy cenią sobie harmonię ciała i ducha.
Tworzymy bowiem przyjazną przestrzeń dla Twojej urody, dbając jednocześnie o Twoje dobre samopoczucie.
Polecamy nowoczesne i efektywne zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie i stylizacyjne - wszystkie idealnie pasujące do Twoich potrzeb.
Troszcząc się o Twój piękny wygląd, nie zapominamy, że piękno zaczyna się w głowie.
Oferujemy profesjonalną pielęgnację ciała w relaksacyjnej atmosferze, połączoną z nauką świadomej troski o siebie. Równowaga między ciałem a umysłem nie jest dla nas pustym sloganem. Chcemy naprawdę pomagać Ci w osiągnięciu jej poprzez organizację cyklicznych warsztatów tematycznych poświęconych zagadnieniom zarówno zdrowia i urody, jak również psychologii i rozwoju osobistego. W czasie tych spotkań mamy przyjemność współpracować m.in z psychologiem, coachem, dietetykiem, fizjoterapeutą, stylistą. Wszyscy nasi goście są do Twojej dyspozycji i służą Ci swoją specjalistyczną wiedzą. Ich energia i pasja inspirują, napędzają do działania oraz otwierają przed Tobą nowe horyzonty.
Jesteśmy przekonani, że nasza filozofia kompleksowej troski o ciało i umysł przyniesie Ci dużo dobrego i da absolutnie zachwycające rezultaty.
Zapraszamy.
Przyjdź. Spróbuj. Doświadcz efektu GOOD MOOD. I zostań z nami na dłużej.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.