Gold Barbara

Rycerska 8, 97-300 Piotrków Trybunalski (Rynek Trybunalski obok Sky Pub)

Nie możemy Wam obiecać, że Waszych włosów nigdy nie zmoczy ciepły letni deszcz, ani że włosy zawsze będą takiej samej długości. Możemy Wam jednak zagwarantować, że nasi fryzjerzy zatroszczą się o to, żeby Wasze fryzury były zawsze modne i zadbane, niezależnie od okoliczności. Jesteśmy pewni swoich umiejętności i jakości produktów, na których opieramy swoją pracę. Wy możecie więc być pewni, że efekty naszych działań w pełni Was usatysfakcjonują.

W naszym salonie oferujemy Wam tylko najlepsze usługi z użyciem najlepszych produktów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych. Wiemy jak różne są Wasze potrzeby i problemy i dlatego przygotowaliśmy ofertę w której każdy z Was znajdzie to, czego naprawdę potrzebuje. Jeśli borykacie się z problemem nadmiernego wypadania włosów -  proponujemy zabieg mezoterapii igłowej. Dla tych, którzy chcą ujarzmić i zdyscyplinować niesforne kosmyki polecamy zabieg Unamy Seta marki Kemon, który eliminuje plątanie się włosów, wnikając głęboko w ich strukturę. W konsekwencji włosy stają gładkie, jedwabiste i wyjątkowo miękkie. Wielbicieli burzy loków zapraszamy zaś na nowoczesną trwałą ondulację - skuteczną, ale i w pełni bezpieczną. Mamy specjalne zabiegi regeneracyjne dedykowane włosom łamliwym, zniszczonym i przesuszonym DYSCYPLINA,NOWA FIBRA.

Dopieszczamy Wasze stylizacje, biorąc pod uwagę różne czynniki: Wasze indywidualne cechy wyglądu, charakteru, Wasz ubiór i Wasz sposób życia. Każde spotkanie poprzedzamy szczerą rozmową i gruntowną analizą Waszych potrzeb. Wasza satysfakcja jest naszym najważniejszym celem.

Wszystkie usługi

Zespół

Img 8550
Barbara Żółtak
Employee default
Mariusz
Employee default
Remek Krasiński
Artur Żółtak

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.