GearUP!

Kwiatowa 2, 61-881 Poznań (by uniknąć kłopotów z parkowaniem, zachęcamy do pozostawienia auta w Starym Browarze)

GearUP! (ang. “Podwozie w górę!”) to jedyny w Polsce, certyfikowany, pełnowymiarowy i funkcjonalny symulator samolotu pasażerskiego B737NG otwarty jesienią 2015 roku. Zapomnij o nudnych joystickach, klawiaturach i banalnych rozwiązaniach, stosowanych w zdecydowanej większości podobnych miejsc. Nasze urządzenie to wyjątkowo wierna replika prawdziwego kokpitu, gdzie kontrolki, przełączniki, wyświetlacze i dźwignie działają dokładnie tak, jak w rzeczywistości! Takiej okazji w Polsce jeszcze nigdy nie było! To nie tylko niezwykła atrakcja dla wszystkich miłośników adrenaliny, ale dodatkowo miejsce przeprowadzania profesjonalnych szkoleń. Ze względu na profesjonalizm i zaawansowanie mechanizmu, symulator lotów pasażerskich wykorzystują do treningu kandydaci na pilotów w liniach lotniczych. W GearUP! masz wyjątkową okazję zasiąść za sterami samolotu wartego 96 milionów dolarów i poprowadzić tą ważącą kilkadziesiąt ton maszynę gdzie tylko zechcesz! Jedyny w Europie dookolny System Wizyjny HD o średnicy 5 metrów, który otacza cały kokpit, pozwoli Ci zapomnieć, że to wszystko nie dzieje się naprawdę. Poczuj nieograniczoną przestrzeń i swobodę jaką daje lot samolotem, który jest wyłącznie w Twoich rękach! Wypróbuj profesjonalny symulator samolotów pasażerskich i poczuj się jak wykwalifikowany pilot.

Wszystkie usługi
5.0
48 opinii

Opinie

 • DO
  5.0

  Obsługa miła i kompetentna! Pilot Paweł - niesamowity człowiek z pasją. Niezapomniane przeżycia. Na pewno jeszcze tam wrócę po kolejną dawkę emocji.

  GE
  Odpowiedź od GearUP!:

  Dziękujemy za miły komentarz. Paweł na pewno ucieszy się czytając go. Zapraszamy ponownie.

 • JU
  5.0

  Mega przeżycia, super emocje. W 100% spełnione oczekiwania, gorąco polecam 😘

  GE
  Odpowiedź od GearUP!:

  Dziękujemy za pozytywny komentarz i zapraszamy ponownie :)

 • ZD
  5.0

  Była to moja trzecia obecność na symulatorze. Pierwsza – z instruktorem Arkiem, była bardzo budująca, to był Dubai, okazuje się, że dla jak dla początkującego, bardzo dobry wybór. W drugim podejściu był Gdańsk – lotnisko Rębiechowo. Z instruktorem Pawłem ustaliłem poziom zadań, okazało się, że poprzeczki przez siebie ustawionej, nie przeskoczyłem. Był czas na analizę własnych błędów. Dużo się nauczyłem. A najważniejsze – zachowanie spokoju. Dziś, było podejście trzecie. Instruktor Damian. Świadomość moich wcześniejszych błędów i kapitalne wsparcie Instruktora przeniosło się na pełną satysfakcję i bardzo udane dwa starty i dwa lądowania. Na laurach nie siadam, uczę się dalej, do następnego razu, gdzieś na początku czerwca próba następna. I coś jeszcze: niepowtarzalny klimat stworzony przez Ludzi tam pracujących i ..... przepyszna kawa...

 • KU
  5.0

  Swietne! Chyba zapisze sie jeszcze raz na dluzszy lot.

  GE
  Odpowiedź od GearUP!:

  Dziękujemy za pozytywny komentarz i zapraszamy ponownie :)

 • WO
  5.0

  Super!

  GE
  Odpowiedź od GearUP!:

  Cieszymy się i zapraszamy do nas ponownie :)

Zespół

Data
Adam Trzeciak
Data
Bruno Stelmaszyk
Data
Damian Walczak
Data
Paweł Kwiatkowski
Data
Łukasz Szcześniak

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Przyjazne dla dzieci
 • Zwierzęta dozwolone
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.