GearUP!

Kwiatowa 2, 61-881 Poznań (by uniknąć kłopotów z parkowaniem, zachęcamy do pozostawienia auta w Starym Browarze)

GearUP! (ang. “Podwozie w górę!”) to jedyny w Polsce, certyfikowany, pełnowymiarowy i funkcjonalny symulator samolotu pasażerskiego B737NG otwarty jesienią 2015 roku. Zapomnij o nudnych joystickach, klawiaturach i banalnych rozwiązaniach, stosowanych w zdecydowanej większości podobnych miejsc. Nasze urządzenie to wyjątkowo wierna replika prawdziwego kokpitu, gdzie kontrolki, przełączniki, wyświetlacze i dźwignie działają dokładnie tak, jak w rzeczywistości! Takiej okazji w Polsce jeszcze nigdy nie było! To nie tylko niezwykła atrakcja dla wszystkich miłośników adrenaliny, ale dodatkowo miejsce przeprowadzania profesjonalnych szkoleń. Ze względu na profesjonalizm i zaawansowanie mechanizmu, symulator lotów pasażerskich wykorzystują do treningu kandydaci na pilotów w liniach lotniczych. W GearUP! masz wyjątkową okazję zasiąść za sterami samolotu wartego 96 milionów dolarów i poprowadzić tą ważącą kilkadziesiąt ton maszynę gdzie tylko zechcesz! Jedyny w Europie dookolny System Wizyjny HD o średnicy 5 metrów, który otacza cały kokpit, pozwoli Ci zapomnieć, że to wszystko nie dzieje się naprawdę. Poczuj nieograniczoną przestrzeń i swobodę jaką daje lot samolotem, który jest wyłącznie w Twoich rękach! Wypróbuj profesjonalny symulator samolotów pasażerskich i poczuj się jak wykwalifikowany pilot.

5.0
139 opinii

Opinie

 • MA
  5.0

  Gorąco polecam super kontakt!

 • TO
  4.0

  Super wrażenia. Błędnik naprawdę wariuje. Siedzisz w nieruchomej kabinie a czuć każdą zmianę położenia samolotu

 • JA
  5.0

  Niesamowite wrażenia z lotu,kabina taka sama jak w prawdziwym samolocie,konkretny i krótki instruktaż przed lotem i bardzo profesjonalna i miła obsługa klienta, gorąco polecam jedyny symulator lotu samolotem Gear Up w Poznaniu,pozdrawiam pilota Kubę

 • KU
  5.0

  Świetny , profesjonalny lot z bardzo dobrym instruktorem.

 • ZD
  5.0

  Po doświadczeniach z lotów wcześniejszych z instruktorami Arkiem, Pawłem i Damianem, zrozumiałem gdzie w fazie startów i lądowań – jako najważniejszych, są moje słabe punkty. Zrozumiałem też, też które obszary wiedzy pilota mogę sobie odpuścić ze względu na bardzo wysoką specjalizację i wymaganą wielką wiedzę teoretyczną, jak przykładowo programowanie komputera pokładowego. Teraz wyznaczyłem sobie obszary działań, gdzie pod czujnym okiem instruktora mogę spokojnie je wykonać. I tak było tym razem, gdzie instruktorem był Bruno. Zadanie które sobie wyznaczyłem, to lądowanie nocne. Moje trzykrotne lądowania nocne były udane, nie tylko w Dubaiu, gdzie lotnisko przypomina świąteczna choinkę, ale także w Gdańsku, gdzie świateł jest mniej. Dzisiejsza wizyta na Lewym Fotelu przyniosła kolejne fajne wrażenia i nowe doświadczenia i teraz czas szykować się do lotu następnego.

Zespół

Data
Paweł Kwiatkowski
Data
Bruno Stelmaszyk
Data
Damian Walczak
Data
Łukasz Szcześniak
Data
Kuba Domagalski
Data
Wojtek Witkowiak

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Zwierzęta dozwolone

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.