GearUP!

Kwiatowa 2, 61-881 Poznań (by uniknąć kłopotów z parkowaniem, zachęcamy do pozostawienia auta w Starym Browarze)

GearUP! (ang. “Podwozie w górę!”) to jedyny w Polsce, certyfikowany, pełnowymiarowy i funkcjonalny symulator samolotu pasażerskiego B737NG otwarty jesienią 2015 roku. Zapomnij o nudnych joystickach, klawiaturach i banalnych rozwiązaniach, stosowanych w zdecydowanej większości podobnych miejsc. Nasze urządzenie to wyjątkowo wierna replika prawdziwego kokpitu, gdzie kontrolki, przełączniki, wyświetlacze i dźwignie działają dokładnie tak, jak w rzeczywistości! Takiej okazji w Polsce jeszcze nigdy nie było! To nie tylko niezwykła atrakcja dla wszystkich miłośników adrenaliny, ale dodatkowo miejsce przeprowadzania profesjonalnych szkoleń. Ze względu na profesjonalizm i zaawansowanie mechanizmu, symulator lotów pasażerskich wykorzystują do treningu kandydaci na pilotów w liniach lotniczych. W GearUP! masz wyjątkową okazję zasiąść za sterami samolotu wartego 96 milionów dolarów i poprowadzić tą ważącą kilkadziesiąt ton maszynę gdzie tylko zechcesz! Jedyny w Europie dookolny System Wizyjny HD o średnicy 5 metrów, który otacza cały kokpit, pozwoli Ci zapomnieć, że to wszystko nie dzieje się naprawdę. Poczuj nieograniczoną przestrzeń i swobodę jaką daje lot samolotem, który jest wyłącznie w Twoich rękach! Wypróbuj profesjonalny symulator samolotów pasażerskich i poczuj się jak wykwalifikowany pilot.

Wszystkie usługi

5.0
243 opinie

Opinie

 • DA
  5.0
  LOT 30 minut - cena regularna

  Nie spodziewałem się że będzie tak super. Emocje naprawdę duże przy pilotowaniu bez podpowiedzi. Naprawdę warto skorzystać. Już się zastanawiam żeby wrócić na dłuższy lot:)

 • DA
  4.0
  G: 30 minut - środa lub czwartek, LOT 30 minut - Happy Hours (rezerwacja tylko na dzisiaj)

  Świetny pilot instruktor, kabina 737 bardzo realistyczna, czyli jednym słowem super przygoda. Do pełni szczęścia brakuje lepszej grafiki za oknem. Szkoda również, że zamiast kupionych 60 minut w symulatorze w rzeczywistości było to 50 minut.

 • ZD
  5.0
  LOT 15 minut - cena regularna, LOT 30 minut - cena regularna

  Piątek, 19 października 2018r. To już szósty raz siadłem na lewym fotelu. Tym razem SXM - lotnisko znane mi doskonale z podglądania live kamerami z adresu www.mahobeachcam.com , tak potwornie zniszczonego we wrześniu 2017r. przez huragan Irma. Lotnisko bardzo trudne ale i atrakcyjne. Ląd zaczyna się na około 100 metrów przed czołem drogi startowej. Do tego momentu, lądując, lecisz nad wodą, gdzie nie ma możliwości wsparcia się wizualną oceną wysokości. I dlatego, przyznaję, za pierwszym lądowaniem, podwozie było zamoczone. W drugim podejściu było zdecydowanie lepiej. Start w kierunku 10, na który idzie prawie 100% tamtejszych startów, jest bardzo emocjonujący. W odległości ok. 4 km od końca drogi startowej jest kilka gór tworzących wzniesienie na wysokość nawet do 270m npm. I trzeba szybko w górę i w prawo. Żeby tak łatwo nie było, to instruktor, tym razem Kuba, zadbał o atrakcje na SXM przyszło mi lądować nocą, czego tam normalnie nie robią. Wrażenia były kapitalne a godzinną sesję zakończyliśmy w Warszawie na kierunku 29 start i 11 lądowanie. Pogoda była ładna, pas szeroki i zakończenie było spokojniejsze niż na SXM. Wrażenia jak zawsze kapitalne i za każdym razem czegoś nowego się dowiaduję... jak to się robi, że on leci.

 • ZB
  5.0
  LOT 30 minut - cena regularna

  Symulator jak i obsługa na najwyższym poziomie. Pierwszy raz w życiu pilotowałem samolot pasażerski. Spełniło się jedno z moich marzeń. Niezapomniane przeżycie! Dziękuję !

 • AN
  5.0
  LOT 15 minut - Happy Hours (rezerwacja tylko na dzisiaj)

  Jak zawsze wspaniałe wrażenia.

Zespół

Wojtek Witkowiak
Paweł Kwiatkowski
Kuba Domagalski
Gian Andrea Baretton
Patryk Kuźmiński
Łukasz Szcześniak

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Zwierzęta dozwolone

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.