Gdańsk

Mano

Mano

aleja Grunwaldzka 504, 80-309 Gdańsk

Hybryda zdjęta bez frezarki, naturalnie, co jest dla mnie wielkim plusem, bo płytka mniej cierpi, a ja chcę odpocząć od hybrydy. Panie bardzo miłe i uprzejme, miejsce cudowne, bo pełne lokalnych skarbów i w ukochanej Oliwie!

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100

Warszawska 100 / u 5, 80-180 Gdańsk

Uwielbiam ten salon! Uśmiechnięci, kompetentni ludzie, którzy dążą do osiągnięcia pełnej satysfakcji przez klienta! (Byłam już na strzyżeniu u Justyny, Beaty, Sebastiana i Daniela). Daniel zmienił dość radykalnie moją fryzurę i jestem bardzo zadowolona!

Studio16 Joanna Kowalczyk

Studio16 Joanna Kowalczyk

Srebrna 16 A, 80-180 Gdańsk

Bardzo polecam Panią Asie Jest wyjątkową fryzjerką . Sądze , że ma duże doświadczenie Wielokrotnie odwiedziłam jej salon. Farbowanie , koloryzacja , strzyżenie i układanie włosów , Do tego jest bardzo sympatyczną osobą , wie jak doradzić Wszystkim polecam

Salon Sopot

Salon Sopot

Al. Niepodleglosci 775/1, 81-805 Sopot

Zdecydowanie polecam! Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pani Kamila, u której byłam ostatnio na parafinie dłoni zmieniła ten "zwykły" zabieg w prawdziwy relaks. Brakuje takich osób w dzisiejszym roszczeniowym świecie. Na pewno wrócę!

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

Tadeusza Kościuszki 11A (I piętro), 81-704 Sopot
5.0

Bardzo dokładnie konkretnie i regularnie zrobione paznokcie. Zawsze odpowiednio dobrany kolor do mojego nastroju,a bywam bardzo kapryśna:-) Dlatego Dziękuję Oli za wytrwałość cierpliwość i stalowe nerwy. Życzę Ci w tym Nowym Roku samych konkretnych klientek😃😄

Laboratorium Urody

Laboratorium Urody

Zeusa 82, 80-180 Kowale

Masaż kobido to najlepszy masaż z jakim się spotkałam, Pani Magda wprowadza w stan głębokiego relaksu. Wcześniej byłam strasznie spięta, jednak z tym sobie super poradziła. Już po drugim masażu zauważyłam widoczne efekty - zmarszczki na czole się wygładziły. Polecam każdej Pani, bo jest to coś dobrego i dla ducha i dla twarzy :)

Studio Fryzjerskie Agnes

Studio Fryzjerskie Agnes

Wawelska 23, 80-034 Gdańsk

Włosy ścięte bardzo dokładnie, ładnie się układają. Fachowa obsługa, a także dużo udzielono mi dużo rad co do pielęgnacji włosów :) Pani Agnieszka mówi konkretnie i rzeczowo i jednocześnie widać, ze zna się na tym co robi :)

Gdańsk

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł