Galeria Zdrowia i Urody

Podgórna 18, 89-340 Białośliwie (Przy głównej drodze)

Każda kobieta chcąca zachować swoją urodę na dłużej musi o nią odpowiednio dbać. Najlepszym sposobem na to są regularne wizyty w salonie kosmetycznym, gdzie specjaliści pomogą dobrać odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne oraz upiększające. W Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej „Galeria Zdrowia i Urody” każda kobieta świadoma swojej urody znajdzie to, czego potrzebuje. Szeroki zakres usług w połączeniu z profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem to połączenie wręcz idealne. Dodatkowo pracownicy wchodzący w skład zespołu zatrudnionego w Galerii Zdrowia i Urody, cały czas doskonalą swoje umiejętności, by oferować Klientom najnowocześniejsze zabiegi na najwyższym poziomie.

Działający od 2010 roku gabinet specjalizuje się przede wszystkim w zabiegach z dziedziny kosmetologii pielęgnacyjnej i estetycznej. W Galerii Zdrowia i Urody można skorzystać także z klasycznego manicure i pedicure, a także depilacji woskiem. Od 2016 roku gabinet poszerzył swoją działalność o usługi z zakresu podologii, oferując między innymi leczenie pękających pięt, pielęgnację stopy cukrzycowej oraz usuwanie zrogowaceń w obrębie stóp.

W gabinecie w trakcie wizyty można nabyć również profesjonalne dermokosmetyki do pielęgnacji skóry oraz preparaty do pielęgnacji stóp. Dzięki temu efekty pracy specjalistów z Galerii Zdrowia i Urody utrzymają się znacznie dłużej.

Więcej o usługach Galerii Zdrowia i Urody można dowiedzieć się na miejscu – w gabinecie mieszczącym się przy ulicy Podgórnej 18 w Białośliwie. Wizytę można zarezerwować w prosty sposób przez internet.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.