Galeria Urody Wilanów

Sarmacka 1B, 02-972 Warszawa

Waterpeeling Zaffiro - Peeling wodny

  • jako dodatek do innego zabiegu 10 min
    84 zł
    Rezerwuj
  • Samodzielny zabieg - Hyaluronic Acid 50 min
    204 zł
    Rezerwuj

Waterpeeling Zaffiro to bezinwazyjna i bezbolesna metoda złuszczania obumarłych komórek naskórka. Intensywny strumień wody wzmocniony odpowiednimi składnikami aktywnymi, umożliwia bezpieczne i skuteczne oczyszczanie skóry, ale także jej odpowiednie nawilżenie, odświeżenie i wygładzenie.

Waterpeeling Zaffiro pozwala na całoroczną pielęgnację skóry, bez obawy o przebarwienia czy podrażnienia. Skóra po zabiegu staje się rozświetlona, ale także odpowiednio przygotowana na kolejne zabiegi pielęgnacyjne zapewniające oczekiwane rezultaty, w tym właśnie termolifting Zaffiro lub aplikację odpowiednio skomponowanych kompleksów witaminowych czy pielęgnacyjnych.W zależności od skóry i efektów, które chcemy uzyskać, waterpeeling można wykonać w dwóch wersjach:

Dla regeneracji i odmładzania
(Water Pelling Hyaluronic Acid)
Waterpeeling Hyaluronic Acid zapewnia każdej skórze, oprócz doskonałego oczyszczenia i pobudzenia krążenia za pomocą intensywnego strumienia wody, dostarczenie do niej składników odpowiedzialnych za spłycenie zmarszczek i jej odpowiednią regenerację po zabiegu.


Dodatek do peelingu wodnego specjalnego kompleksu bogatego w kwas hialuronowy dodatkowo wzmacnia działanie odmładzające zabiegu.


Ten rodzaj waterpeelingu to niewątpliwie kompleksowe oczyszczenie wraz z jej odpowiednim nawilżeniem, ale także zabieg stymulujący regenerację skóry – likwiduje blizny i przebarwienia. Zalecany jest bez względu na porę roku.


Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.