Galeria Urody Świat Paznokci

Al.Racławickie 33/8, 20-049 Lublin (wejście za apteką)

Galeria Urody Świat Paznokci powstała po to, aby pielęgnować kobiece piękno. Dla naszych klientek przygotowaliśmy szereg zabiegów, które sprawią, że będą wyglądały świetnie i czuły się młodo. Wszystkie usługi świadczymy w taki sposób, aby pozytywnie wpłynęły na kondycję skóry i paznokci. Nasz salon to jedno z niewielu miejsc w Lublinie, gdzie można skorzystać z leczniczej stylizacji paznokci.

Usługi, które cieszą się wśród naszych klientek największą popularnością to bezkwasowy manicure i pedicure. Zabiegi rozpoczynają się od diagnozy stanu paznokcia, na postawie której przeprowadzamy czynności pielęgnacyjne, pozwalające przywrócić płytce perfekcyjny wygląd i witalność (to doskonały sposób na odżywienie zniszczonych, łamliwych, a nawet obgryzionych paznokci). W naszym salonie świadczymy również różnego rodzaju zabiegi odprężające i upiększające. Wykonujemy bezbolesne depilacje pastą cukrową, przeprowadzamy peelingi, oxybrazję, mikrodermabrazję oraz fotoodmładzanie. Można tu również zadbać o atrakcyjne ciało, korzystając z masaży, zabiegów odchudzających przeprowadzanych z wykorzystaniem lipolasera lub poddając się opalaniu natryskowemu. Warto zaznaczyć, że w naszym salonie odbywają się także szkolenia z branży beauty – uczymy na nich stylizacji paznokci, wizażu czy makijażu permanentnego.

Na profesjonalne zabiegi upiększające zapraszamy do Lublina. Nasz salon mieści się przy Al. Racławickich 33. Naszych klientów zachęcamy do wygodnego rezerwowania wizyt online. Do zobaczenia w salonie!

Wszystkie usługi

Zespół

Employee default
Ania
Employee default
Anna Boroś
Edyta Kowalczyk
Employee default
Agnieszka Zgórka

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.