Galeria Stylu - Opinie

Marszałkowska 66, Warszawa
1.7
9 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Nie rozumiem tych wszystkich frustratek, które wystawiły negatywną opinię Pani Beatce. Na zabiegu sombre kupionym na gruponie byłam wczoraj. RE WE LA CJA! Niska cena i wysoka jakość. Do tego Pani Beata jest mega kontaktową osobą.

 • AB
  1.0
  niezweryfikowany

  Nie idźcie tam na manicure!! Jakaś nawiedzona kosmetyczka (Rosjanka czy Ukrainka) "obcinała"mi skórki używając... swoich paznokci!!!! Nie miała żadnych rękawiczek, wszystko było zakurzone, wszędzie brudno!!!!! Ten salon powinien być zamknięty!!!!! Jakaś żenada!!!!!

 • CB
  2.0
  niezweryfikowany

  Niestety, Pani Beacie znudziło się już chyba prowadzenie salonu, kiedyś do niej chodziłam i naprawdę potrafiła obciąć bardzo ładnie. Mimo jej humorów i dość nieprzyjemnej obsługi (specyficzna osobowość) chodziłam do niej, bo efekt strzyżenia był satysfakcjonujący. Po dwóch ostatnich wizytach, kiedy 1. nie miała wydać reszty i zostawiłam za wizytę więcej niż wynikało z usługi lub też 2. obcięła mnie (bez moich sugestii) beznadziejnie krzywo i nie chciała poprawić uznając, że : tak się chciało to tak jest...inaczej nie będzie... zrezygnowałam i ostrzegam przed tym salonem

 • AN
  2.0
  niezweryfikowany

  Ktoś mnie wpuścił domofonem ale po wejściu nikogo nie było i siedziałam sama do czasu przyjścia fryzjerki - która spóźniła się ponad 20 min. Kiedy w końcu usiadłam na fotelu usłyszałam kilka niemiłych komentarzy nt. dotychczasowej fryzury, po czym nałożono mi rozjaśniacz i fryzjerka bez słowa zostawiła mnie samą. po kilkunastu minutach wróciła i umyła mi głowę rozcieńczonym szamponem, który nawet nie pachniał - żadnej odżywki. w międzyczasie przyszła jakaś koleżanka pani fryzjerki i to na niej się skupiła, zostawiwszy mnie z głową w umywalce. Kiedy już wróciłam na fotel, podcięto mi włosy "na szybko", pani fryzjerka lekko podsuszyła mi głowę, rzuciła "do widzenia" i wróciła do innego pomieszczenia dalej plotkować z koleżanką. Absolutnie odradzam wizytę, obsługa klienta na żenującym poziomie.

 • AS
  1.0
  niezweryfikowany

  Ja również szczerze odradzam. Kupilam groupon za 129 na koloryzację 3d i strzyżenie, ale nie moglam go wykorzystać. W salonie rzekomo nie bylo terminów w czasie, w którym musiałam wykorzystac kupon. Właścicielka salonu, powiedziała że z jej strony nie widzi problemu, żeby usługę wykonać później w związku z czym musialam jej podac kod groupona. W dniu wizyty okazało się, że fryzjerka nagle dostała amnezji i o żadnych ustaleniach nie pamięta a kasę od groupona dostała. [wymoderowano].

 • OW
  1.0
  niezweryfikowany

  Nora, śmierdzi, zimno , nie przyjemnie , brudno i ja dostałam po tym wszy !!! ODRADZAM :(

 • KO
  1.0
  niezweryfikowany

  Tragedia. Fatalne obcięcie, a kolor masakra.Mial być rozjaśniony z pasamkami ,a wyszedł czarny. Za co ja zapłaciłam? Strasznie żałuję że tam poszłam i oddałam się w ręce tak nie milej i nie profesjonalnej baby.Wygladam tragicznie. SZCZERZE NIE POLECAM! !!

 • EW
  1.0
  niezweryfikowany

  Wykupiłam gruper na koloryzację 3D i regenerację. Wykupiłam go w maju, dzwoniłam miliony razy nikt nie odbierał, więc napisałam smsa na "awaryjny" numer podany w gruperze, że prosze o kontakt. Nikt się nie odezwał. Próbowałam dalej, w końcu się dodzwoniłam. Okazalo sie, że w maju Pani właścicielka prowadzi zapisy na lipiec, bo rzekomo jest tyle kilentów. Toż to już było mało normalne, bo jesli ma się za dużo zapisów, to nie wprowadza się kuponow na nowe, a moje życie nie kręci się wokół fryzjera - nie wiem jak dokładnie będę pracować za dwa miesiace (!). Przeczekałam i zadzwoniłam ostatnio, teraz w lipcu. Pani mi zaproponowała termin na drugą połowę sierpnia, a gdy poprosiłam o przerzucenie go na początek września zaczęła się na mnie wydzierać, że nie ma mowy, jestem nienormalna i mogłam dzwonić wczesniej jeszcze, żeby się umówić. W związku z tym, że sytuacja z dzwonieniem powtórzyła się jak ta w maju, powiedziałam o tym tej "uroczej" Pani, a ona zaczęła mi ubliżać. Straciłam pieniądze, nie pójdę do niej i nie polecam nikomu, bo kto by chciał się obchodzić z arogancką, zarozumiałą i po prostu chamską babą. Kompletny brak szacunku dla klienta!

 • KA
  1.0
  niezweryfikowany

  Maskra, nie polecam, żenująca obsługa. Jedna pani farbuje 4-5 osób naraz, co przepłaciłam spalonymi włosami. Tanio i beznadziejnie.