Galeria Stylu

Marszałkowska 66, Warszawa

salon kosmetyczny w starej kamienicy w centrum, wejście w bramie

1.7
9 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Nie rozumiem tych wszystkich frustratek, które wystawiły negatywną opinię Pani Beatce. Na zabiegu sombre kupionym na gruponie byłam wczoraj. RE WE LA CJA! Niska cena i wysoka jakość. Do tego Pani Beata jest mega kontaktową osobą.

 • AB
  1.0
  niezweryfikowany

  Nie idźcie tam na manicure!! Jakaś nawiedzona kosmetyczka (Rosjanka czy Ukrainka) "obcinała"mi skórki używając... swoich paznokci!!!! Nie miała żadnych rękawiczek, wszystko było zakurzone, wszędzie brudno!!!!! Ten salon powinien być zamknięty!!!!! Jakaś żenada!!!!!

 • CB
  2.0
  niezweryfikowany

  Niestety, Pani Beacie znudziło się już chyba prowadzenie salonu, kiedyś do niej chodziłam i naprawdę potrafiła obciąć bardzo ładnie. Mimo jej humorów i dość nieprzyjemnej obsługi (specyficzna osobowość) chodziłam do niej, bo efekt strzyżenia był satysfakcjonujący. Po dwóch ostatnich wizytach, kiedy 1. nie miała wydać reszty i zostawiłam za wizytę więcej niż wynikało z usługi lub też 2. obcięła mnie (bez moich sugestii) beznadziejnie krzywo i nie chciała poprawić uznając, że : tak się chciało to tak jest...inaczej nie będzie... zrezygnowałam i ostrzegam przed tym salonem

 • AN
  2.0
  niezweryfikowany

  Ktoś mnie wpuścił domofonem ale po wejściu nikogo nie było i siedziałam sama do czasu przyjścia fryzjerki - która spóźniła się ponad 20 min. Kiedy w końcu usiadłam na fotelu usłyszałam kilka niemiłych komentarzy nt. dotychczasowej fryzury, po czym nałożono mi rozjaśniacz i fryzjerka bez słowa zostawiła mnie samą. po kilkunastu minutach wróciła i umyła mi głowę rozcieńczonym szamponem, który nawet nie pachniał - żadnej odżywki. w międzyczasie przyszła jakaś koleżanka pani fryzjerki i to na niej się skupiła, zostawiwszy mnie z głową w umywalce. Kiedy już wróciłam na fotel, podcięto mi włosy "na szybko", pani fryzjerka lekko podsuszyła mi głowę, rzuciła "do widzenia" i wróciła do innego pomieszczenia dalej plotkować z koleżanką. Absolutnie odradzam wizytę, obsługa klienta na żenującym poziomie.

 • AS
  1.0
  niezweryfikowany

  Ja również szczerze odradzam. Kupilam groupon za 129 na koloryzację 3d i strzyżenie, ale nie moglam go wykorzystać. W salonie rzekomo nie bylo terminów w czasie, w którym musiałam wykorzystac kupon. Właścicielka salonu, powiedziała że z jej strony nie widzi problemu, żeby usługę wykonać później w związku z czym musialam jej podac kod groupona. W dniu wizyty okazało się, że fryzjerka nagle dostała amnezji i o żadnych ustaleniach nie pamięta a kasę od groupona dostała. [wymoderowano].

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Babalab - centrum depilacji

Warszawa, Giełdowa 4E
5.0
131 opinii
Babalab - centrum depilacji

Her Eyes Studio

Warszawa, Hoża 41/22
4.9
759 opinii
Her Eyes Studio

HULTAJ Barber Shop

Warszawa, Juliana Konstantego Ordona 7b
5.0
399 opinii
HULTAJ Barber Shop

Barberyk

Warszawa, ul. Gen. Ludwika Ludomiła Rayskiego 11/U6
5.0
249 opinii
Barberyk
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.