Gabinety Lekarskie DERMADERM

Semaforowa 87/U1, 52-115 Wrocław

W DERMADERM dobrze wiemy, że zdrowie i uroda zawsze idą w parze.
Z tej przyczyny stworzyliśmy nowoczesny gabinet lekarski, w którym zajmujemy się szeroko pojętą dermatologią i medycyną estetyczną. Troszczymy się o zdrowie i dobrą kondycję Twojej skóry, jednocześnie dbając o jej piękny i młody wygląd.

Diagnozujemy i skutecznie leczymy uporczywe jednostki chorobowe, które dotykają zarówno dorosłych, jak i dzieci oraz młodzież: trądzik młodzieńczy i różowaty, AZS, choroby alergiczne, grzybice, choroby włosów i paznokci itd. Z lekarską precyzją podchodzimy do problemów i oferujemy innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Przeprowadzamy konsultacje i zabiegi z zakresu dermatochirurgii. Usuwamy znamiona i guzki skórne, dobierając metodę leczniczą pod kątem indywidualnych potrzeb. Zmiany usuwane chirurgicznie przesyłamy do dogłębnej analizy histopatologicznej, chcąc wykluczyć ich złośliwy charakter.

Nasza oferta medycyny estetycznej zawiera: zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej, preparaty na bazie kwasu hialuronowego, mezoterapię, peelingi medyczne kwasami, skleroterapię naczynek. W odróżnieniu od zabiegów anti-aging przeprowadzanych w salonach kosmetycznych, u nas przez cały czas pozostajesz pod czujnym okiem lekarza-dermatologa. Masz więc 100% pewności, że zabiegi są całkowicie bezpieczne dla Ciebie i Twojego organizmu. Zapewniamy Wam najlepszą opiekę i gwarantujemy spektakularne efekty.

Umów się na wizytę : DERMADERM mieści się we Wrocławiu, na ul. Semaforowej 87/U1.

4.8
18 opinii

Opinie

 • KJ
  5.0

  dr Szymczak- nie tylko lekarz ale i cudowny człowiek.

  KJ 26.10.2017
 • EL
  5.0

  Pomimo małego opóźnienia (doktor przyjmuje w pierwszej kolejności rodziców z małymi dziećmi) wizyta przebiegła zgodnie z oczekiwaniami, tzn. zabieg wykonano szybko i fachowo ( pobranie materiału do badań oraz usunięcie zmiany laserem). Jednocześnie dopytałam o inny problem dermatologiczny - doktor chętnie udzielił wyczerpującej odpowiedzi i zlecił badania krwi, aby na kontrolnej wizycie po zabiegu za 1,5 m-ca pomóc mi również w tej sprawie. Gorąco polecam tego lekarza jako bardzo wszechstronnego specjalistę. Pełna przychodnia też o tym świadczy!

  Elżbieta 28.08.2017
 • DO
  5.0

  pełen profesjonalizm, opieka nad pacjentem, pełna informacja

  Dorota 21.07.2017
 • MA
  5.0

  Bardzo dobre podejście do pacjenta i trafna diagnoza.

  Marcin 07.07.2017
 • MA
  3.0

  Sama konsultacja bez zastrzeżeń, ale stałym elementem wizyt są duże opóźnienia. Ponad 40 minut opóźnienia w oczekiwaniu na 5-minutową wizytę to zbyt duża dysproporcja i brak poszanowania dla czasu pacjentów, którzy korzystają z Państwa usług

  Marika 15.06.2017

Udogodnienia

 • Parking
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.