Gabinet Zdrowych Stóp

Cezarego 12, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Ceny w gabinecie są cenami umownymi .Celem ustalenia ceny , proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel 504009075

Twoje stopy potrzebują pomocy? Zapisz sie do Gabinetu Zdrowych Stóp i pożegnaj się z problemami. Lidia Zerek zdiagnozuje Twój kłopot i poleci najlepszą terapię. Specjalistka jest nie tylko kompetentna, ale i bardzo sympatyczna. Dlatego Gabinet Zdrowych Stóp jest miejscem, w którym dobrze będą się czuli nawet mali pacjenci.

W gabinecie podologicznym można skorzystać z różnorodnych usług , które pomogą cieszyć się zdrowymi stopami. W ofercie Gabinetu Zdrowych Stóp znajdują się m-dzy innymi : profesjonalne badanie stóp, usuwanie modzeli i odcisków, korekta wrastających paznokci , zakladanie klamer ortonyksyjnych , rekonstrukcja paznokcia, opracowywanie paznokci grzybicznych , podstawowy zabieg podologiczny , usuwanie brodawek wirusowych i wiele innych. W Gabinecie Zdrowych Stóp można wykonać indywidualne wkładki ortopedyczne. Wszystkie usługi realizowane są w pełni profesjonalnie, a podolog szczególnie dba o higienę oraz komfort i bezpieczeństwo pacjentów.

Warto zaznaczyć, że Lidia Zerek jest prawdziwą ekspertką w swoim fachu, która z powodzeniem kształci innych podologów. Swoim pacjentom pomaga w najtrudniejszych przypadkach. To dlatego do jej gabinetu przychodzą nie tylko mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego, ale także osoby z innych miejscowości.

Gabinet Zdrowych Stóp znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Cezarego 12. Klienci mogą zaparkować samochody tuż przy budynku. Zachęcamy do natychmiastowej rezerwacji online i serdecznie zapraszamy na wizyty!

5.0
14 opinii

Opinie

 • SY
  5.0
  Odcisk 1 szt

  Jak zawsze profesjonalne podejście do pacjenta. Miła atmosfera. Perfekcyjna czystość gabinetu.
  Szczerze polecam:)

 • AG
  5.0
  przełożenie klamry Fraser'a

  Jesteśmy zadowoleni. Miła i sympatyczna obsługa.

 • BE
  5.0
  Konsultacja podologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu

 • JO
  5.0
  wrastający paznokieć

  Nie spodziewałam się tak profesionalnej pomocy , pani Lidia jest bardzo miłą i konkretną osobą.

 • SY
  5.0
  Podstawowy zabieg podologiczny

  Wizyta przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób, w gabinecie panuje ład i porządek, warunki co najmniej sterylne. Jestem zadowolony.

Udogodnienia

 • Parking

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.