Gabinet Zdrowy Styl

Fantazyjna 24, 03-580 Warszawa

Gabinet Zdrowy Styl to miejsce, w którym pracują specjaliści z zakresu kosmetologii i fizjoterapii. Tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością po to, aby przywrócić zdrowie i młodość ciału oraz pozytywnie wpłynąć na samopoczucie. Tutaj organizm traktowany jest holistycznie, co pozwala nie tylko na wyeliminowanie samych dolegliwości, ale także ich źródeł. Terapia każdorazowo dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. W gabinecie leczenie i upiększanie przeprowadzane jest przede wszystkim za pomocą naturalnych, sprawdzonych metod.

Klienci Zdrowego Stylu powierzają troskę o swój organizm prawdziwym profesjonalistom. Pracownicy gabinetu to renomowani specjaliści z zakresu fizjoterapii i kosmetologii, którzy osiągają doskonałe rezultaty. Nad ich zdrowiem i dobrym samopoczuciem czuwa także lekarz, specjalizujący się w dziedzinie laseroterapii.

W ofercie zabiegów świadczonych w gabinecie Zdrowy Styl można znaleźć kosmetykę twarzy i ciała, oraz makijaż permanentny, manicure i pedicure. Można tu również skorzystać z profesjonalnej rehabilitacji, fizjoterapii, masaży oraz zabiegów laserowych. Co ważne, klienci gabinetu przed zdecydowaniem się zabieg, mogą umówić się na bezpłatną konsultację z określonym specjalistą.

Gabinet Zdrowy Styl znajduje się przy ul. Fantazyjnej 24 w Warszawie (Targówek). Warto zaznaczyć, że zgodnie z zapotrzebowaniem klientów, gabinet otwarty jest w elastycznych godzinach.

Wszystko to, w czym jesteśmy najlepsi:
-kosmetyka twarzy
-fizjoterapia
-rehabilitacja
-masaż
-manicure
-pedicure
-makijaż permanentny
-zabiegi laserowe

Chętnie umawiamy wizyty poza godzinami otwarcia gabinetu.
Zapraszamy!

Wszystkie usługi

5.0
335 opinii

Opinie

 • EW
  5.0
  Bezpłatna konsultacja z kosmetologiem (przy zabiegu)(k.75), Zakup kosmetyku

  Bardzo długo wybierałam się do Gabinetu ponieważ jest po drugiej stronie Warszawy. ZAŁUJĘ! Prawie 2h konsulacji z Panią Magdą. Usłyszałam odpowiedzi i rozwiązania na wszystkie moje pytania i wątpliwości odnośnie cery, jej pielęgnacji. Nie mogę doczekać się widocznych efektów! DZIĘKUJĘ

 • ED
  5.0
  Bezpłatna konsultacja z kosmetologiem (przy zabiegu)(k.75), Zakup kosmetyku, Zabieg enzymatyczny Rhonda Allison

  Bardzo polecam i czekam na pozytywne efekty pielęgnacji. Pani Magda przeprowadziła szczegółowy wywiad oraz przedstawiła plan działania. Jest pierwszym kosmetologiem, który faktycznie chce rozwiązać problem, a nie sprzedać zabieg w gabinecie. Polecam i dziękuję.

 • KA
  5.0
  Zakup kosmetyku, Zabieg enzymatyczny Rhonda Allison

  Jak zwykle profesjonalna opieka i rada, z efektem (nas obie) zadowalającym :)

 • KA
  5.0
  Peeling kawitacyjny do zabiegu (k.11), Bezpłatna konsultacja z kosmetologiem (przy zabiegu)(k.75), Zakup kosmetyku, Zabieg enzymatyczny Rhonda Allison

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem . Uzyskalam bardzo dużo informacji na temat swojej skóry , dostałam wytyczne dotyczące pielęgnacji.

 • MA
  5.0
  Masaż twarzy anti-aging

  jak zwykle jestem pełna podziwu dla kompetencji, profesjonalności o cierpliwości Pani Magdy:)

Zespół

Data
Magda Komorowska
Data
Maciej Kokosza
Data
Artur Urbanik
Data
Ania Klukowska
Dr andrzej1
Andrzej Romański

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.