Gabinet Zdrowy Styl

Fantazyjna 24, 03-580 Warszawa

Gabinet Zdrowy Styl to miejsce, w którym pracują specjaliści z zakresu kosmetologii i fizjoterapii. To miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością po to, aby przywrócić zdrowie i młodość ciału oraz pozytywnie wpłynąć na samopoczucie. Tutaj organizm traktowany jest holistycznie, co pozwala nie tylko na wyeliminowanie samych dolegliwości, ale także ich źródeł. Terapia każdorazowo dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. W gabinecie leczenie i upiększanie przeprowadzane jest przede wszystkim za pomocą naturalnych, sprawdzonych metod.

Klienci Zdrowego Stylu powierzają troskę o swój organizm prawdziwym profesjonalistom. Pracownicy gabinetu to renomowani specjaliści z zakresu fizjoterapii i kosmetologii, którzy osiągają doskonałe rezultaty. Nad ich zdrowiem i dobrym samopoczuciem czuwa także lekarz, specjalizujący się w dziedzinie laseroterapii. Gabinet zatrudnia również lingeristki oraz stylistki rzęs.

W ofercie zabiegów świadczonych w gabinecie Zdrowy Styl można znaleźć kosmetykę twarzy i ciała, oraz makijaż permanentny, manicure i pedicure. Można tu również skorzystać z profesjonalnej rehabilitacji, fizjoterapii, masaży oraz zabiegów laserowych. Co ważne, klienci gabinetu przed zdecydowaniem się zabieg, mogą umówić się na bezpłatną konsultację z określonym specjalistą.

Gabinet Zdrowy Styl znajduje się przy ul. Fantazyjnej 24 w Warszawie (Targówek). Warto zaznaczyć, że zgodnie z zapotrzebowaniem klientów, gabinet otwarty jest w elastycznych godzinach.

Wszystko to, w czym jesteśmy najlepsi:
-kosmetyka twarzy i ciała
-fizjoterapia
-rehabilitacja
-masaż
-manicure
-pedicure
-makijaż permanentny
-zabiegi laserowe

Chętnie umawiamy wizyty poza godzinami otwarcia gabinetu.
Zapraszamy!

Kosmetyczka
Medycyna estetyczna
SPA i masaż
5.0
253 opinie

Opinie

 • TA
  5.0

  Profesjonalizm i skuteczność czyli naprawdę ręce, które leczą. Tadeusz

  Tadeusz 12.01.2018
 • MA
  5.0

  Sama przyjemność oddac sie tak profesjonalne rece:)
  Polecam!

  Małgorzata 12.01.2018
 • WG
  5.0

  Spotkania z Panem Maciejem uważam za bardzo udane. Udzielił mi szereg cennych rad, którymi kieruję się podczas ćwiczeń w domu i po prostu w życiu.
  Sam wyszedł z propozycją ćwiczeń mięśni wewnętrznych, które pominąłem w swoim programie, chociaż miałem świadomość ich wagi. Myślę, że jeszcze będę korzystał z Państwa usług.
  Przy okazji, poprosiłbym o adres mailowy p. Maćka, bo gdzieś go zadziałem.
  Pozdrawiam, Gajewski

  Wojtek Gajewski 12.01.2018
 • MA
  5.0

  Skóra twarzy po zabiegu jest wygładzona; ma bardziej jednolity i promienny koloryt; zniknęły wysuszone miejsca, których się nabawiłam złą pielęgnacją skóry.
  Nie zauważyłam żadnego podrażnienia skóry i mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, iż skóra po zabiegu jest bardziej uspokojona ( piszę "nawet", bo przy nadwrażliwości mojej skóry to nie jest takie oczywiste i zawsze obawiam się wszelkich zabiegów kosmetycznych).

  Marta 12.01.2018
 • MA
  5.0

  Jak zawsze pełen profesjonalizm. Polecam !

  Małgorzata 03.01.2018

Zespół

Img 2593
Magda Komorowska
Employee default
Gabinet nr 1
Maciekkokosza11
Maciej Kokosza
20160419 144400
Ania Klukowska
Iwona trydulska
Iwona Trydulska
Dr andrzej1
Andrzej Romański

Udogodnienia

 • Parking
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.