Gabinet Zdrowy Styl

Fantazyjna 24, 03-580 Warszawa

Gabinet Zdrowy Styl to miejsce, w którym pracują specjaliści z zakresu kosmetologii i fizjoterapii. To miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością po to, aby przywrócić zdrowie i młodość ciału oraz pozytywnie wpłynąć na samopoczucie. Tutaj organizm traktowany jest holistycznie, co pozwala nie tylko na wyeliminowanie samych dolegliwości, ale także ich źródeł. Terapia każdorazowo dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. W gabinecie leczenie i upiększanie przeprowadzane jest przede wszystkim za pomocą naturalnych, sprawdzonych metod.

Klienci Zdrowego Stylu powierzają troskę o swój organizm prawdziwym profesjonalistom. Pracownicy gabinetu to renomowani specjaliści z zakresu fizjoterapii i kosmetologii, którzy osiągają doskonałe rezultaty. Nad ich zdrowiem i dobrym samopoczuciem czuwa także lekarz, specjalizujący się w dziedzinie laseroterapii. Gabinet zatrudnia również lingeristki oraz stylistki rzęs.

W ofercie zabiegów świadczonych w gabinecie Zdrowy Styl można znaleźć kosmetykę twarzy i ciała, oraz makijaż permanentny, manicure i pedicure. Można tu również skorzystać z profesjonalnej rehabilitacji, fizjoterapii, masaży oraz zabiegów laserowych. Co ważne, klienci gabinetu przed zdecydowaniem się zabieg, mogą umówić się na bezpłatną konsultację z określonym specjalistą.

Gabinet Zdrowy Styl znajduje się przy ul. Fantazyjnej 24 w Warszawie (Targówek). Warto zaznaczyć, że zgodnie z zapotrzebowaniem klientów, gabinet otwarty jest w elastycznych godzinach.

Wszystko to, w czym jesteśmy najlepsi:
-kosmetyka twarzy i ciała
-fizjoterapia
-rehabilitacja
-masaż
-manicure
-pedicure
-makijaż permanentny
-zabiegi laserowe

Chętnie umawiamy wizyty poza godzinami otwarcia gabinetu.
Zapraszamy!

Kosmetyczka
Medycyna estetyczna
SPA i masaż
5.0
214 opinii

Opinie

 • ED
  5.0

  Serdecznie polecam p. dr A.Romańskiego - pełen profesjonalizm, pierwsze efekty już po zabiegu, czekam na kolejne. Bardzo miły i sympatyczny człowiek.

  Edyta 17.10.2017
 • ED
  5.0

  Dziekuje, jak zawsze pelna satysfakcja i mega duzy profesjonalizm ;-)

  Edyta 06.10.2017
 • MA
  5.0

  Jak zawsze pełen profesjonalizm. Polecam :)

  Małgorzata 06.10.2017
 • MA
  5.0

  Bardzo ładnie zrobiona henna brwi- odpowiednio dobrany kolor; brwi wygladają bardzo naturalnie, odpowiednio nadany kształt
  i wyrazistość koloru; nie wygladają karykaturalnie jak to często widuje się
  " na ulicy" 😊 , polecam.

  Marta 29.09.2017
 • MO
  5.0

  P.Magda zaproponowała mi dwa zabiegi, o każdym szczegółowo opowiedziała, po podjeciu decyzji wykonała profesjonalnie zabieg, a na koniec dopasowala do mojej cery odpowiedni krem. Dziękuję za profesjonalizm i cierpliwość.

  Monika 21.09.2017

Zespół

Img 2593
Magda Komorowska
Employee default
Gabinet nr 1
Maciekkokosza11
Maciej Kokosza
20160419 144400
Ania Klukowska
Iwona trydulska
Iwona Trydulska
Dr andrzej1
Andrzej Romański

Udogodnienia

 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.