Gabinet Zdrowy Styl

Fantazyjna 24, 03-580 Warszawa

Gabinet Zdrowy Styl to miejsce, w którym pracują specjaliści z zakresu kosmetologii i fizjoterapii. To miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością po to, aby przywrócić zdrowie i młodość ciału oraz pozytywnie wpłynąć na samopoczucie. Tutaj organizm traktowany jest holistycznie, co pozwala nie tylko na wyeliminowanie samych dolegliwości, ale także ich źródeł. Terapia każdorazowo dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. W gabinecie leczenie i upiększanie przeprowadzane jest przede wszystkim za pomocą naturalnych, sprawdzonych metod.

Klienci Zdrowego Stylu powierzają troskę o swój organizm prawdziwym profesjonalistom. Pracownicy gabinetu to renomowani specjaliści z zakresu fizjoterapii i kosmetologii, którzy osiągają doskonałe rezultaty. Nad ich zdrowiem i dobrym samopoczuciem czuwa także lekarz, specjalizujący się w dziedzinie laseroterapii. Gabinet zatrudnia również lingeristki oraz stylistki rzęs.

W ofercie zabiegów świadczonych w gabinecie Zdrowy Styl można znaleźć kosmetykę twarzy i ciała, oraz makijaż permanentny, manicure i pedicure. Można tu również skorzystać z profesjonalnej rehabilitacji, fizjoterapii, masaży oraz zabiegów laserowych. Co ważne, klienci gabinetu przed zdecydowaniem się zabieg, mogą umówić się na bezpłatną konsultację z określonym specjalistą.

Gabinet Zdrowy Styl znajduje się przy ul. Fantazyjnej 24 w Warszawie (Targówek). Warto zaznaczyć, że zgodnie z zapotrzebowaniem klientów, gabinet otwarty jest w elastycznych godzinach.

Wszystko to, w czym jesteśmy najlepsi:
-kosmetyka twarzy i ciała
-fizjoterapia
-rehabilitacja
-masaż
-manicure
-pedicure
-makijaż permanentny
-zabiegi laserowe

Chętnie umawiamy wizyty poza godzinami otwarcia gabinetu.
Zapraszamy!

Wszystkie usługi

5.0
303 opinie

Opinie

 • MA
  5.0

  Zabieg wykonany bardzo starannie i w miłej atmosferze. Dziękuję za pomoc w doborze koloru. Malowanie dokładne, lakier trwały.

 • EW
  5.0

  Profesjonalna i miła obsługa polecam

 • PI
  5.0

  Profesjonalne podejście z pełną troską w bardzo miłej atmosferze

 • MA
  5.0

  Profesjonalizm i perfekcja ! Polecam rzęsy u Pani Ani :)
  Wizyta jest dla mnie relaksem:)

 • MO
  5.0

  p. Ania rzęsy robi wprost genialnie. Efekt jest naturalny, ale widoczny. Zawsze doradzi, jeśli ktoś nie jest pewny. Ma dużą wiedzę i nie wciska nic na siłę. Po wizycie miałam wiele pytań z prośbą o kontakt do mojej "pani od rzęs". Polecam z całego serca

Zespół

Img 2593
Magda Komorowska
Employee default
Gabinet nr 1
Maciekkokosza11
Maciej Kokosza
20160419 144400
Ania Klukowska
Employee default
Artur Urbanik
Dr andrzej1
Andrzej Romański

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.