GABINET ZDROWIA STÓP - Opinie

ARKOŃSKA 29 A / 4, Gdańsk
5.0
4 opinie

Opinie

 • RA
  5.0
  niezweryfikowany

  W roku 2014 tym zdecydowałem się na zabieg u chirurga .Sądziłem ,że mi to pomoże i nie będę miał problemów z wrastającymi paznokciami u dużego palca w jednej jak i drugiej stopie . Czar prysł i problem się znowu pojawił po czterech miesiącach. Poprzez informacje mojej kosmetyczki że jest taki zabieg jak Kostka Arkady zdecydowałem się poszukać salon w Gdańsku i skonsultować mój problem .Nadmieniam , że palce strasznie bolały bo paznokcie zaczęły wrastać na nowo .Zdecydowałem się na zabieg i na pierwszej wizycie pani kosmetyczka mnie poinformowała ,że po zabiegu ból zniknie. Tak też to się stało. Jestem niezmiernie wdzięczny za przeprowadzenie w sposób profesionalny tego zabiegu i wiedzy jaką ta pani posiadała . Przygotowała mnie do zabiegu , robiła to delikatnie i prowadziła dialog ze mną w trakcie wizyty .Brak słów jest aby okazać wdzięczność za pomoc , profesjonalizm oraz wiedzę ,ponieważ trzeba mieć do tego Dar i posiadać Umiejętność w tym co się Wykonuje w Zawodzie .Z góry jeszcze raz dziękuje .Pozdrawiam Rafał z Lęborka .

 • SY
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie , uzyskałam fachowe informacje , porady , nie musiałam czekać po 3 miesiące do pseudo specjalisty, który mnie się pytał co ma robić , w niczym nie widzi problemu a wizyta trwała 5 min i odbywała się na brudnym fotelu .

  Czas oczekiwania jest szybki, ceny jasno podane , i co najważniejsze w gabinecie jest czysto Panie pracują w rękawiczkach, narzędzia są sterylizowane i to widać , wszystko w zasadzie jest jednorazowe , obie Panie tam pracujące są genialne.

  Również zapraszam wszystkich Panów - bo robienie pedciure to nie wstyd mój partner wykonała taki zabieg jest zadowolony a co najważniejsze zaczęły leczyć się jego stopy ; Panowie traktowani są normalnie nie jak zjawiska.

  Bardzo ale to bardzo polecam wszystkim ten gabinet.

 • NK
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam

  Jestem bardzo zadowolona z usługi korekty wrastających paznokci metodą Kostki Arkady ; po jednej wizycie pozbyłam się przeszło 10 letniego bólu , udało mi się uciec od chirurga aby nie zrywać paznokci , wyleczyłam dolegliwości stóp i została już na stałe w Gabinecie Zdrowia Stóp.

  Ceny przystępne, jasno określone, dobry dojazd , realne terminy dostania się na wizytę , bardzo duża życzliwość w podejściu do pacjenta .

  Szczerze polecam

 • ZK
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam od lat mam problemy ze stopami , była już chyba u wszystkich możliwych specjalistów. Dopiero w Gabinecie Zdrowia Stóp udało mi się uzyskać informacje na temat tego co dzieje się z moimi stopami, jak mogę dane problemy wyleczyć ; pedicure leczniczo-medyczny okazał się zbawienny dla moich stóp. Nie ma jakichkolwiek zastrzeżeń odnośnie ceny, dostępności terminu wizyty, czystości w gabinecie i higieny Pań , które pracują w Gabinecie Zdrowia Stóp.

  Polecam w 1000 % to miejsce

  Zadowolona klijentka