Gabinet Zdrowej Stopy

MORCINKA 25, 40-124 Katowice

Nasza profesja to podologia-to leczenie i profilaktyka chorób stóp .Mieścimy się w centrum Katowic niedaleko spodka dokładie obok dawnego kina Kosmos .Katowice ul.Morcinka 25 .
Serdecznie zapraszamy 
 
 

4.7
25 opinii

Opinie

 • JP
  5.0
  niezweryfikowany

  Z ogromną przyjemnością mogę podzielić się z Państwem moją opinią. Gabinet Zdrowej Stopy to przyjazne miejsce z miłą i fachową obsługą.
  My trafiliśmy z synem pod skrzydła Pani Kariny- niezwykłej kobiety, którą bez wahania mogę nazwać aniołem. Jej zaangażowanie, wiedza, podejście do pacjenta z wielkim sercem i troską to dzisiaj rzadkość, tym bardziej dziękujemy, że spotkaliśmy Panią Karinę na swojej drodze.
  SERDECZNIE WSZYSTKIM , którzy potrzebują konsultacji podologicznej POLECAM!!!!

 • MI
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam dojeżdżam do tego gabinetu prawie 160 km -uważam ,że jest to jeden z niewielu gabinetów podologicznych gdzie mozna uzyskać fachowa poradę -pedologiczną jak również fizjoterapeutyczną .Dzwoniąc -zawsze musimy ustalić do kogo się zapisujemy ponieważ gdy tego nie zrobimy nie konsultuje nas Pani Karina .Czas oczekiwania do Pani Kariny jest dłuższy ale warto -uwierzcie byłam już u wielu podologów ale to Pani Karina wyprowadziła mnie na prostą -JEST TO BARDZO ZAPRACOWANA OSOBA ALE ZAWSZE WSŁUCHA I DORADZI .POLECAM -

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z obsługi -zmagam się z poważnym problemem i uważam ,że obsługa w tym gabinecie jest bardzo profesjonalna co do Pani Kariny uważam ,ze jej diagnozy są trafne w 100% - i to nie tylko moje zdania ponieważ znam kilka osób ,które konsultowały się u tej osoby .Myślę ,że osoby ,które szukają pomalowania swoich pazurków muszą poszukać innego miejsca ponieważ w tym gabinecie się leczy a nie upiększa .

 • KL
  2.0
  niezweryfikowany

  Nie wiem skąd takie pozytywne opinie. Ja mam inne odczucia. Pani Karina, która jest tu tak bardzo chwalona generalnie nie jest zainteresowana nowymi klientkami. Przyszła zdenerwowana i z pretensjami do mnie, bo nie umiała poradzić sobie z problemem. Konsultacja-3 min odpłatna. prowadzona głównie przez niedoświadczone kosmetyczki.. P. Karina bardziej była zainteresowana obsługą swojej znajomej, która w tym samym czasie przyszła. Panuje tam nie miła atmosfera. Muszą popracować nad obsługą klienta. Nie polecam.

 • JA
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam w 100% polecam to studio urody .Korzystam od niedawna z usług Pań kosmetyczek i jestem bardzo zadowolona a przeszłam do tego studia z innego salonu gdzie byłam stałym klientem od 5 lat .W studiu tym jest Gabinet Zdrowej Stopy -gdzie specjalistą do spraw podologii jest Pani Karina -uwierzcie mi po raz pierwszy spotkałam się z taką osobą ,której wiedza medyczna i profesjonalizm powalił mnie na kolana .Od kilku lat zmagałam się z diagnostyką mojej choroby przeszłam szereg badań kilka pobytów w szpitalu oraz badania kilku nastu lekarzy i nic a Pani Karina w ciągu 10 minut powiedziała jakie mam zrobić badania (powiedziała jakie mam objawy pomimo, że jej nic nie mówiłam )i co podejrzewa-to było nie wiarygodne ona tylko badała moje stopy (kręcąc nimi ,stukając ,wykonała Dopplera -przenikliwie oglądała pod lampą każdą kostkę ,a na końcu kazała pokazać dłonie i nimi poruszać).Po badaniach i kontroli odesłała mnie do profesora i jestem już po hospitalizacji i potwierdzony jest toczeń -z podologa przetaka tez była postawiona diagnoza-jakby byli tacy lekarze u nas to diagnozy są stawiane trafnie w 10000000% polecam

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

DIUK Atelier

Katowice, Teatralna 10/14
5.0
406 opinii
DIUK Atelier

Konrad Nożycoręki

Katowice, Grażyńskiego 13/II
5.0
1333 opinie
Konrad Nożycoręki

GOLDEN SPA

Katowice, Mikołowska 7
5.0
199 opinii
GOLDEN SPA

HANKA

Katowice, Panewnicka 347
5.0
118 opinii
HANKA
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.