Gabinet Urody Beata Suder - Opinie

Ul. Dietla 105, Kraków
5.0
3 opinie

Opinie

 • NE
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z manicure hybrydowego. Pani wykonuje go z dużą starannością oraz zachowaniem higieny. Bogaty zestaw kolorów. Znajomość obecnych trendów. Salon czyściutki. Panie oferują kawę czy herbatę. Można się zrelaksować i poddać zabiegom:)

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Od lat korzystam z usług tego salonu Pani Beata manicurzystka jest świetna jak i równiez nowa Pani Paula która robi piękne paznokcie i te wzorki na nich, z pedicure u niej także jestem zadowolona bo już dawno nie miałam tak gładkich nóg po zabiegu. Mogę jeszcze dodać ze Pani Renia wykonuje najlepiej hennę i regulacje w całym Krakowie a naprawde byłam u wielu innych kosmetyczek. Co jeszcze...salon jest w centrum i dojazd nie zajmuje długo, co jest tez miłe ze zawsze dostaje pyszną kawę i coś słodkiego a miłe jest to jak sie dba o klienta.

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabiegi jakie wykonuję w gabinecie to strzyżenie włosów i manicure. Najbardziej czekam na comiesięczne promocje, wtedy spuszczają z ceny :-) Mam jedną, ulubioną fryzjerkę i jeszcze nie miałam zastrzeżeń do jej dzieł na mojej głowie :-) Plusy salonu są takie, że jest on w bardzo dobrej lokalizacji, łatwo i szybko można tam dojechać, i łatwo jest go znaleźć. Cieszy mnie też to, że fryzjera i panią manikiurzystkę mam pod jednym dachem, choć teraz salony kosmetyczno-fryzjerskie to już raczej standard. O minusach nie mogę się wypowiedzieć, bo do tej pory nie miałam zastrzeżeń do ich pracy. Pozdrawiam