Gabinet Urody Beata Suder

Ul. Dietla 105, Kraków
Usługi różne
5.0
3 opinie

Opinie

 • NE
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z manicure hybrydowego. Pani wykonuje go z dużą starannością oraz zachowaniem higieny. Bogaty zestaw kolorów. Znajomość obecnych trendów. Salon czyściutki. Panie oferują kawę czy herbatę. Można się zrelaksować i poddać zabiegom:)

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Od lat korzystam z usług tego salonu Pani Beata manicurzystka jest świetna jak i równiez nowa Pani Paula która robi piękne paznokcie i te wzorki na nich, z pedicure u niej także jestem zadowolona bo już dawno nie miałam tak gładkich nóg po zabiegu. Mogę jeszcze dodać ze Pani Renia wykonuje najlepiej hennę i regulacje w całym Krakowie a naprawde byłam u wielu innych kosmetyczek. Co jeszcze...salon jest w centrum i dojazd nie zajmuje długo, co jest tez miłe ze zawsze dostaje pyszną kawę i coś słodkiego a miłe jest to jak sie dba o klienta.

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabiegi jakie wykonuję w gabinecie to strzyżenie włosów i manicure. Najbardziej czekam na comiesięczne promocje, wtedy spuszczają z ceny :-) Mam jedną, ulubioną fryzjerkę i jeszcze nie miałam zastrzeżeń do jej dzieł na mojej głowie :-) Plusy salonu są takie, że jest on w bardzo dobrej lokalizacji, łatwo i szybko można tam dojechać, i łatwo jest go znaleźć. Cieszy mnie też to, że fryzjera i panią manikiurzystkę mam pod jednym dachem, choć teraz salony kosmetyczno-fryzjerskie to już raczej standard. O minusach nie mogę się wypowiedzieć, bo do tej pory nie miałam zastrzeżeń do ich pracy. Pozdrawiam

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.