Gabinet Urody Ankosmet

Kossaka 57, 85-307 Bydgoszcz

 NOWOŚĆ
Zdobienie paznokci metodą cyfrową.
Nieograniczone możliwości zdobień, nadrukowania ulubionej postaci, dziecka, chłopaka. Ulubionej tapety, kwiatów, ombre... Twoje wymarzone paznokcie są teraz możliwe.
Wieloletnie doświadczenie i pasja do wykonywanego zawodu oraz kosmetyki z renomowanych polskich i zagranicznych firm pozwalają nam doświadczać zadowolenia naszych klientów.
Czynne wt-pt 9-17 sobota 9-14
 

4.9
14 opinii

Opinie

 • MI
  5.0
  niezweryfikowany

  Przede wszystkim dokładność i profesjonalizm. Dodatkowo miła atmosfera i ekspresowo wykonana usługa. Jakość wykonania paznokci jest rewelacyjna a wymyślone wzorki bardzo efektowne i niepowtarzalne. Zawsze wychodzę zadowolona!

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Wszystkie zabiegi wykonuje tylko w tym salonie. Magia i profesjonalizm a dodatkowo miła atmosfera. Nie oddałabym w inne ręce swoich paznokci ani twarzy. Zawsze jak wymyślę jakiś wzorek czy kolor to mam go na następnej wizycie. Cena idzie w parze z jakością polecam każdemu !

 • DA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pobyt w salonie Ankosmet to sama przyjemność! Przedłużenie paznokci wykonane bardzo dobrze, paznokcie mają ładny kształt, odpowiednią długość i wyglądają tak, jak sobie wyobrażałam. Ogromny wybór, "od koloru do wyboru". Atmosfera w salonie bardzo miła. Jestem ogromnie zadowolona i na pewno wrócę do tego salonu na kolejne usługi kosmetyczne! :) szczerze polecam paznokcie w tym salonie!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, zawsze wychodzę zadowolona z tego salonu.

 • SA
  5.0
  niezweryfikowany

  Krótki czas oczekiwania, miła pani kosmetyczka i pełen profesjonalizm.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.