Gabinet Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp - PODOLOGIA - Opinie

Reymonta 7, 59-220 Legnica
5.0
6 opinii

Opinie

 • K.
  5.0
  niezweryfikowany

  Cieszę się, że trafiłam do tego salonu, bo dzięki zabiegowi w nim moje paznokcie powoli dochodzą do zdrowego stanu. Pani Joanna to profesjonalistka. Jest miłą osobą, z którą podczas zabiegu można także pogadać, dzięki czemu nie jest nudno. Polecam!

 • RE
  5.0
  niezweryfikowany

  Szybki zabieg w bardzo miłej atmosferze, gabinet czysty i schludny, napewno skorzystam w przyszłości ponownie. Po wcześniejszym umówieniu możliwość wizyty nawet w sobotę. Polecam.
  .......................................................................................................................................................

 • EM
  5.0
  niezweryfikowany

  Dzięki zabiegom w tym salonie po wielu latach cierpień odczułam ulgę w temacie modzeli oraz wrastającego paznokcia. Salon odwiedzam systematycznie od 2012 r. Zostały usunięte mi modzele, które narastały od wielu lat uniemożliwiając swobodne poruszanie się. Na wrastający paznokieć założono mi klamrę - metalową! W innych salonach najczęściej stosowane są plastikowe, co nie przynosi takich rezultatów jak metalowa. Paznokieć pięknie zaczął formować się i odrastać w prawidłowym kształcie. Polecam z całego serca.

 • EM
  5.0
  niezweryfikowany

  Najlepszy gabinet na świecie, a moje stopy miód- malina. Dziękuje Kasiu

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam wszystkim, tym którzy się boją lub krępują, albo po prostu tym, których boli. Chodzę tam już trzeci rok, właśnie mam ściągnięte klamry z moich wkręcających się kiedyś paznokci, efekt jest niewiarygodny, już się nie mogę doczekać klapeczek, Pani Kasia jest cudownym profesjonalistą, nigdy nie przestanę tam chodzić. Każdy kto ma problem powinien tam iść, kobieta wie jak pomóc i jest najlepsza:-)

 • KP
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystając z możliwości wypowiedzenia się powiem krótko, profesjonalizm w każdym calu, cudowna osoba, gabinet śliczny, najważniejsze jednak, Pani Kasia nie działa w pojedynkę, wysłała mnie do odpowiedniego lekarza i razem z Panią Doktor wyciągnęły mnie z kłopotliwego problemu. Pozdrawiam obie Panie i bardzo dziękuję.