Przejdź do głównej zawartości

Gabinet Rehabilitacji i Masażu Body Re-Start

Maciejewskiego 3, 03-187 Warszawa

Nazywam się Tomasz Jaroszewski. Jako absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF i wielki entuzjasta aktywnego spędzania czasu, wiem, jak ważny jest ruch i utrzymywanie organizmu w dobrej kondycji. Niestety ciągły stres i szybkie tempo życia nie sprzyja prozdrowotnemu podejściu. Notoryczny brak czasu sprawia, że niejednokrotnie ignoruje się sygnały ostrzegawcze, jakie wysyła ciało. Często ludzie uświadamiają sobie wagę problemu, kiedy ciało buntuje się, pobolewa lub wręcz odmawia posłuszeństwa. Pomóc może wówczas indywidualna rehabilitacja z profesjonalnym fizjoterapeutą. Doświadczenie zawodowe nabywałem w klinice urazów sportowych, domach opieki i Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym. Konsekwentnie realizując obraną drogę i widząc olbrzymie zapotrzebowanie na mądrze prowadzoną i skuteczną rehabilitację rozpocząłem prywatną praktykę. Mam przyjemność przedstawić tu swoje dziecko: gabinet Body RE-START.

Znakiem rozpoznawczym mojego gabinetu jest mobilność i stanie frontem do Klienta. Spotkania w domu pozwalają na zaoszczędzenie czasu, a jednocześnie gwarantują Pacjentom maksymalny komfort w trakcie zabiegów, co przyczynia się do osiągnięcia pożądanych efektów. Pomagam w utrzymaniu dobrej formy osobom starszym. Przywracam właściwe funkcjonowanie narządu ruchu ludziom po urazach i operacjach. Doradzam sportowcom, którzy chcą poprawiać swoją wytrzymałość i osiągi. Ofertę gabinetu uzupełniają indywidualnie dobrane masaże lecznicze, relaksacyjne i limfatyczne, które niwelują stres, likwidują ból i pozwalają każdemu oderwać się od codzienności.

Zapraszam do kontaktu i na spotkanie, połączone ze szczegółowym badaniem i specjalistyczną konsultacją. Razem określimy cel terapeutyczny i ustalimy harmonogram zabiegów.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa