Przejdź do głównej zawartości

Gabinet Podologiczny Lamed Aleksandra Stępień

Łagiewnicka 59, 91-839 Łódź

Rodzice starannie dobierają pierwsze obuwie dla swoich pociech, zwracając uwagę choćby na jego prozdrowotne właściwości. Jednak z wiekiem troska o kondycję stóp maleje. Ludzie zdają się zapominać, że stopy niosą ich przez całe życie i dlatego stale wymagają wyjątkowego traktowania. Gabinet podologiczny Lamed powstał, aby przypomnieć o ważnej roli, jaką stopy pełnią w życiu i rozwiązać wszelkie problemy stóp zarówno młodszych jak i starszych. Zdrowe stopy to przecież zdrowy organizm.

Oferujemy różnorodne usługi, wybrane pod kątem Waszych indywidualnych potrzeb. Czy problemem jest nadmierna potliwość stóp, pękające pięty, wrastające paznokcie, czy też zespół stopy cukrzycowej - jesteśmy do Waszej dyspozycji. W czasie pierwszej konsultacji podolog przeprowadza dogłębną analizę Waszego problemu i wybierze właściwą kurację. Przeprowadzamy badania mykologiczne i bakteriologiczne paznokci i skóry stóp. Usuwamy brodawki, modzele, odciski. Odnosimy sukcesy w walce z grzybicą stóp i paznokci. Wykonujemy opatrunki specjalistyczne.

Zabiegi podologiczne są w pełni bezpieczne i maksymalnie skuteczne. Gwarantujemy najwyższą jakość zabiegów. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczne produkty renomowanych firm. W gabinecie istnieje również możliwość skorzystania z usług manicure. Polecamy też masaż refleksologiczny, który stymuluje cały organizm i przywraca jego równowagę.

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa