Gabinet Podologiczny Kinga Kowalska

Piotrkowska, 3, 90-406 Łódź

Rodzice starannie dobierają pierwsze obuwie dla swoich pociech, zwracając uwagę choćby na jego prozdrowotne właściwości. Jednak z wiekiem troska o kondycję stóp maleje. Ludzie zdają się zapominać, że stopy niosą ich przez całe życie i dlatego stale wymagają wyjątkowego traktowania. Gabinet podologiczny Kingi Kowalskiej powstał, aby przypomnieć o ważnej roli, jaką stopy pełnią w życiu i rozwiązać wszelkie problemy stóp zarówno młodszych jak i starszych. Zdrowe stopy to przecież zdrowy organizm.

Oferujemy różnorodne usługi, wybrane pod kątem Waszych indywidualnych potrzeb. Czy problemem jest nadmierna potliwość stóp, pękające pięty, wrastające paznokcie, czy też zespół stopy cukrzycowej - jesteśmy do Waszej dyspozycji. W czasie pierwszej konsultacji podolog przeprowadza dogłębną analizę Waszego problemu i wybierze właściwą kurację. Przeprowadzamy badania mykologiczne i bakteriologiczne paznokci i skóry stóp. Usuwamy brodawki, modzele, odciski. Odnosimy sukcesy w walce z grzybicą stóp i paznokci. Wykonujemy opatrunki specjalistyczne.

Zabiegi podologiczne są w pełni bezpieczne i maksymalnie skuteczne. Gwarantujemy najwyższą jakość zabiegów. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczne produkty renomowanych firm. W gabinecie istnieje również możliwość skorzystania z usług manicure. Polecamy też masaż refleksologiczny, który stymuluje cały organizm i przywraca jego równowagę.

Oferujemy również zabiegi depilacji całego ciała oraz henny brwi i rzęs

Inne
5.0
26 opinii

Opinie

 • DO
  5.0

  Pierwsza wizyta, bardzo pozytywna. Stopy jak jedwab, atmosfera przyjemna i wręcz rodzinna. Na pewno wrócę.

  Dorota 16.11.2017
 • KA
  5.0

  Profesjonalne podejście i miła atmosfera:-)

  Katarzyna 08.11.2017
 • MA
  5.0

  Pełen profesjonalizm i miła atmosfera

  Marta 31.10.2017
 • JO
  5.0

  Super miła i profesjonalna obsługa. Serdecznie polecam.

  Joanna 07.10.2017
 • SA
  5.0

  Przyjemna i profesjonalna obsługa, praktyczne i dobre porady. Ładny zakład

  Sara 07.09.2017

Zespół

Employee default
Kinga Kowalska

Udogodnienia

 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.