Gabinet Podologiczny Aleksandra Pradiuch

Wierzbowa 15/1, 35-310 Rzeszów

Zadbane i gładkie stopy pięknie prezentują się w odkrytych butach. Warto jednak dbać o nie nie tylko latem, ponieważ ich kondycja w dużej mierze oddziałuje na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Jeśli chcesz skorzystać z usług prawdziwego specjalisty w zakresie troski o skórę i paznokcie stóp, odwiedź Gabinet Pedologiczny Aleksandry Pradiuch, który mieści się w Rzeszowie przy ul. Wierzbowej 15/1. To miejsce, w którym profesjonalne zabiegi przeprowadzane są w przyjemnej, odprężającej atmosferze.

Założycielka gabinetu – Aleksandra Pradiuch jest dyplomowanym kosmetologiem oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Pedologicznego. Specjalistka swoją wiedzę i umiejętności nieustannie doskonali na różnego rodzaju kursach, prowadzonych przez wybitnych ekspertów. Aleksandra Pradiuch jest osobą otwartą na potrzeby swoich pacjentów, która do każdego podchodzi indywidualnie, zalecając skuteczne terapie.

W ofercie Gabinetu Pedologicznego Aleksandry Pradiuch znajdują się liczne zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne na skórę oraz paznokcie stóp. Wśród nich można znaleźć takie usługi jak: korekta wrastających paznokci, rekonstrukcja płytki paznokciowej czy usuwanie odcisków, zrogowaceń i nagniotków. W gabinecie można kupić bony upominkowe, będące świetnym pomysłem na udany prezent. Co ważne, wszystkie narzędzia wykorzystywane podczas zabiegów pedologicznych sterylizowane są w medycznym autoklawie. Zapraszamy na konsultacje!

Zespół

Employee default
Aleksandra Pradiuch

Udogodnienia

  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Internet (Wi-Fi)
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.