Gabinet podologiczno-kosmetyczny

Stanisława Herbsta 22, 76-200 Słupsk (W pobliżu :Market Stokrotka i poczta przy Frąckowskiego)

Stopy niosą Cię przez całe życie. Ich dobra kondycja sprawia, że masz energię do działania, więcej siły przy codziennych aktywnościach oraz poczucie komfortu. Dbaj o nie, by zawsze pozostawały zdrowe i piękne. Spaceruj boso po trawie lub piasku, ciesząc się chwilą. Noś wygodne obuwie, które nie krępuje ruchów. Regularnie ćwicz stopy i masuj skórę, by zapewnić jej właściwą stymulację. Mądrze korzystaj ze specjalnych produktów do pielęgnacji stóp i nie krępuj się odwiedzać specjalisty.

Zapraszamy do gabinetu podologiczno-kosmetycznego, zlokalizowanego w Słupsku na ul. prof. Eugeniusza Romera 10. Pomożemy Ci właściwie zadbać o Twoje stopy, niezależnie od okoliczności. Posiadamy fachową wiedzę i wysokie umiejętności, by przeprowadzać pedicure leczniczy. Odnosimy sukcesy w walce z przewlekłymi, a niezwykle krępującymi dolegliwościami stóp. Rekonstruujemy zmienione chorobowo paznokcie, eliminujemy ich wrastanie i usuwamy wszelkie odciski i modzele, które powodują dyskomfort w czasie chodzenia. Pokażemy Ci również co robić, by czuć się zawsze pewnie i komfortowo. Przestrzegamy wszystkich zasad higieny i przeprowadzamy zabiegi w zgodzie z najwyższymi standardami dla usług estetycznych. Korzystamy ze sterylnych narzędzi i z najwyższej jakości produktów. Jako, że troszczymy się zarówno o zdrowie jak i elegancki wygląd skóry i paznokci polecamy Twojej uwadze również pełen zakres usług stylizacji dłoni i stóp.

Gabinet jest otwarty codziennie z wyjątkiem niedziel. Sprawdź poniżej naszą ofertę i wybierz dogodny dla siebie termin naszego spotkania.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.