Gabinet Paradise

Malborska 23, 82-300 Elbląg

Nowoczesny gabinet kosmetologii dermoestetycznej, stylizacji rzęs i paznokci
Kilka słów o gabinecie...
Zapraszamy Państwa do Gabinetu Kosmetologii i Stylizacji Paradise
w Elblągu.
Zabiegi wykonuje dyplomowany kosmetolog, który posiada wiedzę ogólną z zakresu anatomii, fizjologii, patofizjologii, biochemii, histologii, dermatologii, immunologii, onkologii skóry, medycyny estetycznej, toksykologii, receptury kosmetyku, laseroterapii, chemii surowców kosmetycznych, etyki oraz nauk
o zdrowiu, a także wiedzę szczegółową z zakresu kosmetologii. Ze względu na to, że jest to dziedzina w dobie dzisiejszych osiągnięć naukowych i technologicznych, szybko rozwijającą się dziedziną, na bieżąco uczestniczymy we wszystkich szkoleniach i kursach. Dzięki temu każdy klient może liczyć na fachowe i indywidualne podejście oraz usługi na wysokim poziomie.

Co nas wyróżnia?
Odpowiednia wykwalifikowana i profesjonalna kadra
Kompleksowość usług: kosmetyka, fryzjerstwo, stylizacja paznokci i rzęs w jednym miejscu
Duża elastyczność czasowa otwarcia Gabinetu, co umożliwia skorzystania z usług klientom pracujących w różnych godzinach
Praca na najlepszym sprzęcie i dermokosmetykach renomowanych firm: Arkana, Chantarelle, IBD, Indigo, SPN Nails, Euro Fashion, Evo Lashes, Secret Lashes
Miła i sympatyczna obsługa ;)
 

Usługi różne
5.0
3 opinie

Opinie

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo chętnie i często korzystam z oferty Gabinetu Paradise. Jestem zadowolona z jakości usług, zabiegów i kosmetyków. Super podejście do klienta i gwarancja dostosowania zabiegu do indywidualnych potrzeb.

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam od roku z paznokci żelowych i rzęs. Jestem mega zadowolna z obu usług. Pani Marta jest bardzo staranna i dokładna. Zwiedziłam już mnóstwo salonów w Elblągu i nikt nie zrobił mi tak pięknych paznokci i rzęs. Trzymają się dobrze i efekt super. Polecam ten salon wszystkim swoim koleżankom i pozdrawiam.

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Miła, staranna i profesjonalna obsługa. Przyjemna atmosfera. Spory wybòr koloròw żeli i hybryd. Naprawdę polecam ten salon.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.