Przejdź do głównej zawartości

Gabinet Odnowy Biologicznej Beyond Beauty

ul. Ks. Stolarczyka 9a, 34-500 Zakopane

 Gabinet Odnowy Biologicznej
Beyond Beauty
Zapraszamy Państwa do świata piękna i relaksu. Beyond Beauty to gabinet z klimatem, w którym panuje miła i intymna atmosfera.
Gabinet Beyond Beauty jest miejscem szczególnym, gdzie z pasją tworzymy piękno. Nowoczesne wnętrze, profesjonalne wyposażenie, miła i wykwalifikowana obsługa pozwala każdemu poczuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Zapraszamy do wyjątkowej podróży do krainy piękna przy blasku świec i dźwiękach muzyki relaksacyjnej. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało oraz dłoni i stóp. W atmosferze pełnej harmonii i piękna oferujemy naszym Klientom najnowsze zdobycze kosmetologii. Dwa oddzielne gabinety zabiegowe, wydzielone stanowisko do pedicure i manicure gwarantują komfort i intymną atmosferę.
Kosmetyka twarzy oparta jest na produktach z ekskluzywnych marek francuskich ISABELLE LANCRAY PARIS oraz THAL'ION Thalasso cosmetics. Do pielęgnacji dłoni oraz stóp stosujemy kosmetyki niemieckiej marki GEHWOL, amerykańskiej OPI oraz polskiej BIELENDA. Do pielęgnacji ciała używamy produktów ORGANIQE NATURAL COSMETICS & SPA o bardzo dużej zawartości składników naturalnych: kwiatów, ziół, wyciągów.
ZAPRASZAM
Kosmetolog Katarzyna Pawlikowska

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Salon Urody Monika

Zakopane, Kasprusie 4C
4.96
937 opinii
Salon Urody Monika

Gabinet "Justyna" Justyna Bodziony

Zakopane, Chałubińskiego 37
4.98
283 opinie
Gabinet "Justyna" Justyna Bodziony

Spa & Wellness Kasprowy

Zakopane, Szymaszkowa
4.85
112 opinii
Spa & Wellness Kasprowy

Spa & Wellness Bachleda Resort

Zakopane, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 16
4.89
44 opinie
Spa & Wellness Bachleda Resort