Przejdź do głównej zawartości

Gabinet Mrozek

plac Świętego Mikołaja 5, 43-300 Bielsko-Biała

Japoński rytuał kobido

  • 1 zabieg 90 min
    170 zł
  • Z MASKĄ Z 24 KARATOWYM ZŁOTEM 90 min
    220 zł
  • Z ZABIEGIEM SEKRET WIECZNEJ MŁODOŚCI 90 min
    270 zł

Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie, poprzez swoją złożoność i intensywność technik działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma masaży japońskiego twarzy.

Masaż jest głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką, uaktywnia nerwy twarzy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energia), co prowadzi do naturalnego efektu liftingu.

Sesja masażu zaczyna się gładkimi i delikatnymi ruchami, które dążą do relaksu, aby zniwelować napięcia, które są szkodliwe dla kolejnych etapów masażu. Kiedy terapeuta uważa, że nadszedł odpowiedni moment przechodzi do masażu karku. Dopiero po tych etapach możemy przejść do najbardziej charakterystycznych i intensywnych technik dla masażu Kobido, czyli perkusja, szybkie szczypanie, delikatne pociągnięcia, ugniatanie i głębokie wygładzanie skóry. Wszystkie techniki wykonywane są z wielkim zaangażowaniem terapeuty. Celem wykonywania intensywnych technik jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni i ich funkcji. Techniki liftingujące wykonywane są głównie na twarzy, ale mogą być również wykonanie na innych częściach tj. szyja, dekolt, ramiona.

Zaleca sie wykonanie serii zabiegowej 6-10 zabiegów dla osiągnięcia spektakularnych efektów .

Dodatkowo efektywność zabiegów podbijamy możliwością zakupu serum które w widoczny sposób wzmocni wiązania kolagenowe.

KARNETY NA TE ZABIEGI W ATRAKCYJNYCH CENACH DO NABYCIA W GABINECIE

więcej informacji w gabinecie