Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Miracle Clinic - Opinie

ul. Ostrobramska 15/U3, 71-016 Szczecin
5.0
6 opinii

Opinie

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Do gabinetu trafiłam ponieważ skusiła mnie bezpłatna konsultacja z doktorem, który wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na początku się obawiałam gdyż wcześniej zostałam poinformowana, że doktor nie mówi po polsku tylko po angielsku lub nieniemiecku. Wizyta przebiegła super bardzo synaptyczny i wyluzowany personel wszystko dokładnie mi wytłumaczył co doktor ma mi do przekazania, a miał wiele ;) gdyż dowiedziałam się, że jest chirurgiem plastycznym i ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Ze względu na mój młody wiek odradził mi zbyt dużej ingerencji zabiegów w jego zakresie ale skierował mnie do kosmetolog, która tam pracuje. Zdecydowała się na zabieg i jestem bardzo zadowolona, sprzęty i ręce Pani Beata robią cuda!!!!!!!!! Polecam

 • RE
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo chętnie wracam do w Miracle Clinic, ostatni zbieg miałam 23-09-2017. Moje ulubione zabiegi to HydraFaceWash, Dermapen i wszystkie inne z użyciem kosmetyków Jan Marini, uwielbiam je. Staram się z nich korzystać przynajmniej dwa razy w miesiącu, efekty są naprawdę świetne. Jestem już kobietą 40+ i zabiegi te pozwalają utrzymać moją skórę w dobrej kondycji. Profesjonalna obsługa sprawia, że miło spędzam tam czas i zawsze wracam zrelaksowana.

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam ten salon ze wzgledu na profesjonalna obsluge. Przez caly zabieg czulam sie komfortowo, a efekty zauwazylam od razu. Polecam zabieg hydrafacial, niska cena, a efekty rewelacyjne. Bardzo milo spedzilam czas, zrelaksowalam sie, a moja skora w koncu sie poprawila.