Gabinet Masażu & Kosmetyki Bellis - Opinions

Ul. Lotnicza 4a, 05-090 Raszyn
5.0
6 opinii

Opinie

 • MK
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo dobra masażystka. Bardzo kameralne miejsce. Ceny świetne. Polecam Panią szczególnie masaże bańka chińska byłam u wielu masażystka ale tu jest wykonane po mistrzowsku. Masaz relaksacyjny można odpłynąć.

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Zabieg na ciało Arosha - działa cuda w połączeniu z masażami bańką chińską! Dodatkowo świetna miła atmosfera. Pełna dyskrecja, panuje błoga cisza. Wrócę tu!
  Obdarowałam mamę masażem ciepłym olejem - jej uśmiech i zadowolenie dodatkowo potwierdziło, że miejsce jest warte polecenia!

 • CA
  5.0
  niezweryfikowany

  Po serii masaży nareszcie nic nie boli :) , dziękuję za pomoc i przemiłą atmosferę. Jeszcze tu wrócę!!!
  Polecam wszystkim którzy cenią sobie kameralność - to zdecydowany atut gabinetu. Muzyka, świeczki nikt nie krzyczy, nikt się nie kręci :) no i jest kominek wszystko to tworzy niesamowity efekt, relaks.

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystałam z serii zabiegów na twarz oraz masaży bańką chińską. Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz jakości. Bardzo atrakcyjne ceny i kameralna swobodna atmosfera. Pani Marta jest sympatyczną osobą bardzo dziękuję za miło spędzony czas. Na pewno wrócę, bardzo polecam.
  Pozdrawiam Ewa

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Masaż bańką chińską super! Bardzo polecam. Nadal uczeszczam ale juz widac efekty kuracji. Z poczatku nie wierzyłam w działanie baniek po kilku nie udanych masaż w innych salonach ale tutaj jestem mile zaskoczona profesjonalnym dobrym wykonaniem. Fach w reku ;)

 • CA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Miejsce odwiedziłam ze względu na fajną promocję - skorzystałam i muszę powiedzieć, że dawno nie spędziłam tak miło czasu.
  Miła, spokojna atmosfera. Nic nie krępuję, wszyscy uśmiechnięci zadowoleni.
  Co do jakość usług to powyżej moich oczekiwań, gabinet jest niewielki ale przytulny, czysty, kameralny.
  Jedyny minus to ciężko wieczorem znaleźć miejsce parkingowe pod studio, ale reszta na prawdę na plus.